Naše turnaje

Během celého roku pro golfisty, ale i své partnery připravujeme řadu atraktivních turnajů na těch nejlepších českých a slovenských hřištích. Aktuálně pořádáme tři série, dvě pod hlavičkou Private Tour a jednu pod názvem Business Tour.

PRIVATE TOUR 2023 - jubilejní 10. ročník

Tradiční série exkluzivních golfových turnajů se koná od roku 2014 a má za sebou devět velmi úspěšných ročníků, které ji řadí k jedněm z nejoblíbenějších u nás. Private Tour je určena zástupcům významných českých a mezinárodních firem, kteří si chtějí užít atmosféru prvotřídního turnaje, zahrát si na TOP hřištích a rozšířit své obchodní kontakty.

Více informací o jubilejním 10. ročníku série Golf Channel Private Tour naleznete ZDE.

BUSINESS TOUR 2023 - jubilejní 5. ročník

Chcete si zahrát golf na exkluzivních českých hřištích v příjemné atmosféře komorního businessového turnaje? Pro mimořádný úspěch v posledních letech jsme se rozhodli pro rok 2023 Business Tour ještě povýšit, a kromě šesti již tradičních turnajů přidali ještě sedmý bonusový pro všechny vítěze, který se uskuteční ve Vinoři.

Více informací o sérii Golf Channel Business Tour naleznete ZDE.

PRIVATE TOUR SK 2023 - premiérový 1. ročník

Obľúbená Golf Channel Private tour mieri na Slovensko. V roku 2023 zavíta na slovenské a české ihriská prvýkrát séria golfových turnajov pod hlavičkou populárneho televízneho kanálu. Private Tour je určená pre zástupcov významných slovenských a medzinárodných spoločností, ktorí si chcú vychutnať atmosféru exkluzívneho turnaja, zahrať si na špičkových ihriskách a zároveň rozšíriť svoje obchodné kontakty. V záujme zabezpečenia príjemnej atmosféry sú turnaje obmedzené na 12 flightov, t. j. 48 hráčov/turnaj.

Více informací o sérii Golf Channel Private Tour SK ZDE.

GOLF CHANNEL OPEN

Také v roce 2023 budeme pokračovat v podílení se na otevřených turnajích pro veřejnost, do kterých se pod značkou Golf Channel může přihlásit každý golfista.