Naše turnaje

Během celého roku pro golfisty, ale i své partnery připravujeme řadu atraktivních turnajů na těch nejlepších českých a slovenských hřištích. Aktuálně pořádáme tři série, dvě pod hlavičkou Private Tour a jednu pod názvem Business Tour.

PRIVATE TOUR

Tradiční série exkluzivních golfových turnajů se koná od roku 2014 a má za sebou sedm velmi úspěšných ročníků, které ji řadí k jedněm z nejoblíbenějších u nás. Private Tour je určena zástupcům významných českých a mezinárodních firem, kteří si chtějí užít atmosféru prvotřídního turnaje, zahrát si na TOP hřištích a rozšířit své obchodní kontakty.

Více informací o sérii Golf Channel Private Tour naleznete ZDE.

BUSINESS TOUR

Chcete si zahrát golf na exkluzivních českých hřištích v příjemné atmosféře komorního businessového turnaje? Pro mimořádný úspěch v letech 2019, 2020 a 2021 jsme se rozhodli pro rok 2022 Business Tour ještě povýšit a zavítáme tak společně do Kácova, na Kunětickou Horu, na novou osmnácku OAKS Prague, do Berouna, na Albatross a na Casu Serenu.

Více informací o sérii Golf Channel Business Tour naleznete ZDE.

GOLF CHANNEL OPEN

Také v roce 2022 pokračujeme v podílení se na otevřených turnajích pro veřejnost, do kterých se pod značkou Golf Channel může přihlásit každý golfista. Nově zamíříme celkem na šest hřišť, když si kromě Karlštejna a Berouna zahrajeme také na Čertově Břemeni, v Kestřanech, na Mnichu a ústeckých Terasách.

Termíny turnajů:

21.5. Karlštejn - přihlásit zde
28.5. Kestřany - přihlásit zde
18.6. Karlštejn 
25.6. Terasy Ústí - přihlásit zde
16.7.  Karlštejn 
23.7.  Mnich - přihlásit zde
30.7. Čertovo Břemeno 
13.8. Karlštejn 
24.9. Karlštejn
8.10. Beroun