Naše turnaje

Během celého roku pro golfisty, ale i své partnery připravujeme řadu atraktivních turnajů na těch nejlepších českých a slovenských hřištích. Aktuálně pořádáme tři série, dvě pod hlavičkou Private Tour a jednu pod názvem Business Tour.

PRIVATE TOUR 2023 - jubilejní 10. ročník

Tradiční série exkluzivních golfových turnajů se koná od roku 2014 a má za sebou devět velmi úspěšných ročníků, které ji řadí k jedněm z nejoblíbenějších u nás. Private Tour je určena zástupcům významných českých a mezinárodních firem, kteří si chtějí užít atmosféru prvotřídního turnaje, zahrát si na TOP hřištích a rozšířit své obchodní kontakty.

Více informací o jubilejním 10. ročníku série Golf Channel Private Tour naleznete ZDE.

BUSINESS TOUR 2023 - jubilejní 5. ročník

Chcete si zahrát golf na exkluzivních českých hřištích v příjemné atmosféře komorního businessového turnaje? Pro mimořádný úspěch v posledních letech jsme se rozhodli pro rok 2023 Business Tour ještě povýšit, a kromě šesti již tradičních turnajů přidali ještě sedmý bonusový pro všechny vítěze, který se uskuteční ve Vinoři.

Více informací o sérii Golf Channel Business Tour naleznete ZDE.

GOLF CHANNEL OPEN 2023

Také v roce 2023 budeme pokračovat v podílení se na otevřených turnajích pro veřejnost, do kterých se pod značkou Golf Channel může přihlásit každý golfista. Seznam plánovaných turnajů nalezente níže.

13. 5. Golf Resort Karlštejn
20. 5. Golf Resort Kaskáda
27. 5. Kestřany Golf & Country Club
10. 6. Golf Resort Karlštejn
17. 6. Golfresort Terasy Ústí nad Labem
15. 7. Golf Resort Karlštejn
19. 8. Golf Resort Karlštejn
3. 9. Golf Čertovo Břemeno
9. 9.  Golf Resort Karlštejn
7. 10. Beroun Golf Club