Další turnaj série Private Tour 1 pod názvem TEEKANNE CUP se konal 26. června v Berouně. Ani doslova a do písmene tropické počasí hráče neodradilo a ti i přes teploty atakující čtyřicet stupňů Celsia podávali skvělé výkony.

Oficiálně se rtuť v teploměru zastavila na hodnotě 37,7 stupně Celsia, ale je jasné, že na některých místech bylo ještě více. I proto byly pro turnaj povoleny buggyny, které někteří hráči využili.

I díky tomu turnaj rychle ubíhal a mohla za to také skvělá hra hráčů, kteří v mnoha případech zlepšovali své hendikepy. V jednotlivých kategoriích pak triumfovali Jan Lexa (0-15,5 HCP), Jan Bielko (15,6-21,5 HCP) a Jáchym Spilka (21,6-54 HCP).

Fotogalerie k článku »
Více fotek zde »

Nechyběly ani vložené soutěže. Na jedencátce se trefil nejblíže jamce Josef Bernášek a na závěrečné osmnáctce to nejdál napálili Andrea Hepnerová a Pavel Lexa.

Další turnaj se koná 24. července v Pyšelích.

PŘEDSTAVENÍ HLAVNÍHO PARTNERA TURNAJE:

TEEKANNE GmbH je největším lídrem na rakouském trhu s podílem 60 %, hlavní sídlo je v Salzburgu, má dvě dceřiné společnosti v Polsku a v České republice. Více o společnosti a jejích produktech najdete na www.teekanne.cz.