Ve středu pokračovala Private Tour 1 druhým letošním turnajem na Konopišti. Akce pod názvem ČSOB LEASING CUP se i přes vysoké teploty povedla, slunečný golfový den si užilo všech 48 hráčů.

Báječný golfový den prožil především Tomáš Topinka, který v nejsilnější HCP kategorii získal 44 stablefordových bodů a svůj hendikep si vylepšil z 11,8 na rovných 10.

Ještě o jeden STB bod více získal v druhé kategorii Tomáš Stegura, v "Céčku" se pak z vítězství radovala Lucie Štěpánová.

Další turnaj se koná 26. 6. 2019 na Berouně.

PŘEDSTAVENÍ HLAVNÍHO PARTNERA TURNAJE

ČSOB Leasing je univerzální leasingová společnost. Nabízí zákazníkům širokou škálu produktů: finanční leasing, zpětný leasing, releasing, zákaznický úvěr, full-service leasing, operativní leasing, fleet management pro financování pořízení či užívání lehké i těžké dopravní techniky, strojů, zařízení, výpočetní techniky, technologií a technologických celků, včetně financování předmětů velkých pořizovacích hodnot (vagóny, letadla apod.) nebo syndikovaného financování.

Fotogalerie k článku »
Více fotek zde »

Svým partnerům, dodavatelům předmětů financování, je oporou ve financování skladových zásob. ČSOB Leasing je členem skupiny ČSOB a významné nadnárodní skupiny KBC.

  • Své služby nabízí zákazníkům – podnikatelům a soukromým osobám – nejen prostřednictvím vlastní distribuční sítě (osobní přístup v každém regionu ČR) či rozsáhlé distribuční sítě ČSOB, ale i přímo v místě prodeje u spolupracujících dodavatelů.

Dceřinou společností ČSOB Leasing je ČSOB Leasing pojišťovací makléř, s.r.o. V úzké spolupráci se svou dceřinou společností ČSOB Leasing zajišťuje širokou škálu pojistných produktů od předních pojišťoven na českém trhu.

ČSOB Leasing je držitelem certifikátu jakosti dle normy ISO 9001:2008. ČSOB Leasing byl oceněn v řadě soutěží o nejlepší finanční produkty a společnosti: Zlatá koruna, Zlatý měšec, Fleet Awards, CZECH TOP 100 či Flotila.

Více na www.csobleasing.cz