V nedělí 16. června proběhl na Černém Mostě premiérový Den s Golf Channelem. Jehou součástí byly především dva CANON turnaje se spoustou vložených soutěží. Ve hře přitom byly atraktivní ceny, jako VIP vstupy na D+D REAL Czech Masters, nebo účast v Pro-Amu na Challenge Tour.

A nejen to.

Další exkluzivní ceny přidali partneři turnaje, kterými byly kromě pořádajícího Golf Resortu Black Bridge také společnosti Golf House, Noi Italia, PROQUIP.

Nechyběla ani Nadace Centrum Hájek, která si na druhé jamce připravila vloženku Nearest to the pin.

Fotogalerie k článku »
Více fotek zde »

Kdo přispěl minimálně dvěma stovkami na projekt "Výtah", mohl si zahrát o ceny věnované společností LUBRICANT. Dopoledne se vybralo 6600 korun, odpoledne rovných 5000.

Každý hráč jednoho či druhého turnaje pak mohl na desítce poměřit své síly ve stejné soutěži s profesionálem AJ McAdamem. Kdo ho pokořil, získal u tohoto profíka z Golf Channel Academy hodinu a půl tréninku. Kdo pak byl z flightu nejblíže, odnesl si míčky Callaway.

Den s Golf Channelem na Černém Mostě (foto: Ladislav Adámek)

Poslední vloženou soutěž pak hráči potkali také na tříparové osmičce, kde ten, kdo skončil první ranou na greenu, šel do slosovačky o tričko PROQUIP. Na desítce pak ještě na hráče čekalo občerstvení od Noi Italia, a to osvěžující Prosecco a sýry a uzeniny z Itálie.

V samotných turnajích pak byli hráči rozděleni do dvou kategorií, když v každé se hrálo o 8 cen. Celkově tedy bylo oceněno 32 hráčů!

Ti nejlepší v každé kategorii získali místo v Pro-Am turnaji na D+D REAL Slovakia Challenge na Penati. Druzí v pořadí pak VIP vstupy na Czech Masters. Dopoledního turnaje se zúčastnilo 55 hráčů (výsledky zde), odpoledního 40 (výsledky zde).

Den s Golf Channelem na Černém Mostě (foto: Ladislav Adámek)