Druhým turnajem pokračovala premiérová Golf Channel Business Tour, která dorazila na Albatross. Ve středu 19. června se na hřišti nedaleko Prahy sešlo 30 golfistů, kteří si nejen užili den, ale také si pořádně zasoutěžili.

Nešlo přitom pouze o tradiční vítěze jednotlivých kategorií, kterými se stali Jan Hobza, Tomáš Zerzaň a Lukáš Kopecký, kteří se tak mohou těšit na VIP zážitek z letošního D+D REAL Czech Masters. Každý totiž získal po dvou vstupech do hospitality na 15. jamce.

Vedle toho nechyběly tradiční vložené soutěže. Nejblíže jamce na třináctce byl po odpalu Pavel Vejvar a nejdál to na desítce napálili Ivana Škopíková a Vratislav Randa.

Fotogalerie k článku »
Více fotek zde »

Na třináctce pak proběhla opět také Challenge Delor Slovanský dům. Kdo se vsadil, mohl vyhrát v případě paru 1 košili na míru v hodnotě 2490 korun, v případě birdie dokonce dvě. Hole-in-one by pak bylo za oblek na míru v hodnotě třicet tisíc.

Celkem se vsadilo 19 hráčů, osm z nich odešlo s košilemi, zbylých 11 sázku prohrálo a košili si musí koupit sami. Na eso i po druhém turnaji čekáme dál... Třeba příště, 30. srpna v Mariánských Lázních.