Nová sezona Web.com Tour začíná už v tomto týdnu a vy díky netradičnímu termínu a žádné termínové kolizi s jinou golfovou sérií můžete být u toho! The Bahamas Great Exuma Classic se totiž hraje od neděle do středy.

Štítky:

Ani o víkendu přitom nebudete ochuzeni o přímé přenosy z Sandals Emerald Bay. PGA Tour se totiž hraje s větším časovým posunem na Bahamách, a tak budete mít po večerech šanci najít si své nové golfové favority, které se třeba v budoucnu stanou hvězdami.

Připomeňme třeba příběh Xandera Schauffeleho, který ještě v roce 2016 hrál právě na Web.com Tour, kde obsadil 26. příčku v celosezónním žebříčku a zajistil si postup na PGA Tour. A na té už je čtyřnásobným vítězem, když naposledy triumfoval v minulém týdnu na Turnaji šampionů a aktuálně vede FedEx Cup.

Právě celoroční žebříček dozná ve 30. sezoně Web.com Tour určitých změn, když se ještě více přiblíží slavnějšímu FedEx Cupu. Ti nejlepší se mohou na konci sezony těšit na kartu na PGA Tour, nejlepších 75 hráčů si pak zajisté postup do Web.com Tour Finals.

Mezi největší favority úvodního turnaje sezony, který se bude hrát na Bahamách s celkovým prize money 600 000 dolarů, patří třeba Tyler McCumber. Ten ovládl loňský money list Mackenzie Tour-PGA TOUR Canada  a díky třem vítězstvím byl vyhlášen Hráčem roku.

Hodně se čeká třeba také od Danny Walkera, Normana Xionga, Harryho Higgse nebo Dana McCarthyho.

Turnaje se zúčastní také Cody Blick, který prošel skrze závěrečnou fázi loňské Q-School, přestože mu před finálovým kolem někdo ukradl v jeho pronajatém domě hole. Ty se k němu vrátili až v minulém týdnu, když byly nalezeny ve stanu jednoho bezdomovce.

Přímé přenosy jednotlivých kol sledujte v neděli, pondělí a úterý od 20:00, středeční finálové kolo pak na naší obrazovce naladíte už v 19:30.