Ve 20 letech si došel pro svůj první titul na PGA Tour Matthew Wolff. Ten v dramatickém finiši 3M Open zahrál potřebný eagle na poslední jamce a o ránu porazil Brysona DeChambeaua a Collina Morikawu.

Štítky:

Pro Wolffa se jednalo o teprve třetí turnaj na PGA Tour coby profesionála a čtvrtý celkově. Po nedávném přestupu k PRO po druhém ročníku na univerzitě si majitel hodně netradičního švihu došel brzy pro kariérní vítězství.

Na poslední jamce k němu potřeboval zahrát eagle poté, co se to samé povedlo o chvíli předtím na poslední jamce DeChambeauovi. Wolff to na poslední jamce zvládl a mohl začít slavit.

"Bylo tam trochu zpoždění v řevu fanoušků a tím, že jsem viděl, že pumpuje svou rukou," popsal okamžik z osmnácté fairwaye Wolff. "Bylo skvělé hrát s Brysonem. Je to samozřejmě jeden z nejlepších hráčů na světě, což také dokázal. Šance hrát proti němu je úžasná," dodal.

Rozhodit se přitom na poslední jamce nenechal: "V hlavě jsem to měl nastavené pořád stejně. Věděl jsem, že si pro to půjdu. A když to on udělal, řekl jsem si, že by bylo výjimečné dát eagle a na té 18 to ukončit. Byl to pro mě další adrenalin, něco, co mě ještě více motivovalo."

Wolffův první titul na PGA Tour v kariéře si s námi můžete připomenout v pondělí od 13:30 a v úterý od půlnoci a od 8:00. Hodinové highlighty jsou na programu ve středu od 21:30.