Stejně jako v roce 2019, i v nadcházející golfové sezoně jsme si pro vás připravili celkem tři atraktivní uzavřené golfové série. Dvě z nich pod již tradiční značkou Golf Channel Private Tour, třetí pod nově zavedeným označením Business Tour. Opět si tak s námi můžete zahrát spoustu golfu!

Golf Channel Private Tour je tradiční sérií exkluzivních turnajů a koná se už od roku 2014, Za sebou tak má šest velmi úspěšných ročníků, které ji řadí k jedněm z nejoblíbenějších u nás.

Private Tour je určena zástupcům významných českých a mezinárodních firem, kteří si chtějí užít atmosféru prvotřídního turnaje, zahrát si na TOP hřištích a zároveň rozšířit své obchodní kontakty.

Série je výjimečná spojením značky Golf Channel s hrou na nejlepších českých a slovenských hřištích, perfektní organizací a zajištěním příjemného prostředí.

Private Tour 1

Její partneři si mohou na jednotlivé turnaje zvát své klienty a zároveň se seznámit se zástupci ostatních společností. Pro zajištění příjemné atmosféry jsou turnaje limitovány kapacitou 13 flightů, tj. 52 hráčů.

Také pro rok 2020 jsme si pro vás připravili dvě Tour, vždy po 6 turnajích a stejně jako v letech předešlých budou na každém turnaji připraveny dárky pro všechny hráče, hodnotné ceny pro vítěze, krásné trofeje, bohatá tombola a pro celkového šampiona luxusní golfový zájezd pro 2 osoby.

Opět budeme hrát také o místa v PRO-AM na turnajích Challenge Tour v Česku, VIP vstupy na D+D REAL Czech Masters a další překvapení.

Private Tour 2

Pokud si pak chcete zahrát golf na exkluzivních českých hřištích v příjemné atmosféře komorního businessového turnaje, je tu pro vás naše Golf Channel Business Tour.

Pro mimořádný úspěch v roce 2019 jsme se ji rozhodli pro rok 2020 ještě rozšířit a zavítáme tak společně na Casu Serenu, Karlštejn, do Berouna, na Kunětickou Horu, Zbraslav a Albatross.

Business Tour

Udělejte radost sobě i svým obchodním partnerům a zajistěte si své tee timy ještě dnes.

Pro více informací neváhejte kontaktovat Editu Hanušovou (e.hanusova@golfchannel.cz, tel. +420 724 150 784) nebo Dagmar Průšovou (d.prusova@golfchannel.cz, tel.: +420 775 185 987).