Byl to mrazivý týden v Texasu, se kterým se nejlépe popasoval Korejec Sung Kang. Ten na turnaji AT&T Byron Nelson vyrovnal v pátek rekord hřiště Trinity Forest a v neděli si došel pro první vítězství na PGA Tour v kariéře.

Štítky:

Jako klíčové se ukázaly tři berdíky v řadě v závěru finálového kola, které přišly na jamkách 14, 15 a 16. Kang si tím vytvořil klíčový náskok, který už nepustil. A mrzet ho nemuselo ani bogey ne závěrečné osmnáctce.

"Splnil se mi sen. Když jsem začínal s golfem, tak jsem skutečně snil o tom, vyhrát turnaj na PGA Tour. A teď se to konečně stalo," řekl Kang, který vyhrál se skóre -23 o dvě rány před Scottem Piercym a Mattem Everym.

Další skvělý turnaj prožil v posledních týdnech skvěle hrající Slovák Rory Sabbatini. Ten byl až do neděle ve hře o titul, a nakonec obsadil s mínus sedmnácti ranami pod par hřiště dělenou pátou příčku.

Finálové kolo generálky na PGA Championship si s námi můžete dát ze záznamu v pondělí od 21:00 a v úterý od půlnoci a od 16:00. Hodinové highlighty jsou pro vás připraveny ve středu od 16:30.