Třetí titul během dvou let na PGA Tour získal v neděli v Bay Hill Francesco Molinari. Ten díky úžasnému finálovému kolu za 64 ran (-8) vyhrál turnaj Arnold Palmer Invitational se skóre -12 o dvě rány před Mattem Fitzpatrickem.

Štítky:

Molinari vstupoval do finálového kola se ztrátou pěti ran na první místo. Díky čisté rundě s osmi berdíky se ale vyšvihl až na samou špici leaderboardu, ze které ho už nikdo ze zbývajících hráčů nesesadil.

Italský šampion loňského The Open a jeden z hrdinů Ryder Cupu hrál skvěle v poli a na greenech dokázal využívat šance, které si vypracoval. Vše zakončil monstrózním 14metrovým puttem na osmnáctce.

"Snažil jsem se být od začátku agresivní a bylo hezké vidět, jak tam ty putty padají... Hlavně s ohledem na mé standardy. Myslím, že to bylo nejlepší kolo co se týče puttování v mé kariéře," řekl 36letý Molinari.

"Je vždy potěšující vrátit se sem. Samozřejmě, bylo lepší, když zde byl (Arnold Palmer) s námi, ale i tak je zde cítit jeho přítomnost a ano, snad se díval loni na Roryho a letos na mě a je pyšný na to, co se nám zde povedlo," dodal k tomu, co pro něj triumf v Bay Hill znamená.

Záznam finálového kola sledujte v pondělí od 7:30 a od 21:00 a v úterý od půlnoci a od 14:00. Tradiční hodinové highlighty na vás čekají ve středu od 21:30.