Pro rok 2019 jsme si pro vás připravili premiérové Golf Channel Open, které se uskuteční už 4. května na hřišti Panorama Golf Resort Kácov. Ve hře budou jak VIP vstupenky na letošní šestý ročník D+D REAL Czech Masters, tak pozvánka do Pro-Am turnaje Challenge Tour v Česku nebo na Slovensku.

Turnaj na Kácově se bude hrát postupným startem z jedničky, a to na kombinaci hřišť Forest & Meadows. První hráči vyrazí na hřiště v 9:00. V ceně startovného, které činí 1590 korun (pro členy klubu 390 korun) je kromě fíčka také voda do bagu, občerstvení po devítce a oběd po hře, kde bude na výběr ze dvou jídel.

Pro nejlepší hráče ve dvou HCP kategoriích jsou pro každého připraveny 2 VIP vstupy do hospitality na 18. jamce během letošního D+D REAL Czech Masters. Ze všech skórkaret pak bude vylosován šťastný vítěz pozvánky do Pro-Am turnaje, podle výběru buď na D+D REAL Czech Challenge nebo Slovakia Challenge.

PŘIHLASTE SE ZDE

Uzávěrka přihlášek je ve čtvrtek 2. května v pravé poledne. Přihlásit do turnaje se můžete na stránkách České golfové federace v sekci turnaje (zde).