Private Tours

GOLF CHANNEL PRIVATE TOURS

Jedná se o sérii uzavřených turnajů pro významné české i mezinárodní společnosti. Naší snahou je vytvořit maximálně příjemnou atmosféru pro Vaši hru i perfektní společensko-sportovní zážitek, kde máte možnost rozšířit své osobní i obchodní kontakty.

Naší snahou je poskytnout partnerům Private Tours příležitost k navázání nových obchodních vazeb v neformálním, příjemném prostředí golfových turnajů. A to jak mezi sebou, tak i směrem ke svým klientům, které mohou pozvat na jednotlivé turnaje.

Pro zachování osobního a klidného prostředí jsou turnaje nastaveny pro maximálně 13 flightů.

Velmi oceňovaným bonusem jsou tzv. zdvojené turnaje, které jsou součástí obou Tour. Jedná se o dva turnaje v po sobě jdoucích dnech, kdy se hraje každý den jiné hřiště. Lokalitu volíme strategicky, aby přejezdy mezi resorty nebyly nikterak dlouhé.

Večery pak vyplní neformální posezení s bohatým občerstvením a ochutnávkou vybraných specialit. Jedná se tak o další výbornou příležitost rozšířit obchodní kontakty.

Prioritou celé Tour je kvalita. Proto vybíráme ty nejlepší golfové resorty napříč Českou i Slovenskou republikou. Ruku v ruce s kvalitou hřiště je spojeno i perfektní zázemí a servis při turnajích.

Pro více informací prolistujte kalendář turnajů na sezonu 2018 nebo neváhejte kontaktovat Michaelu Kabelovou a to mailem m.kabelova@golfchannel.cz nebo telefonicky +420 725 322 252.

Těšíme se na Vás při turnajích GolfChannel Private Tour 2018, neváhejte připojit Vaší společnost k významné golfové značce.

Golf Channel Private Tour 2018 - prezentace

Golf Channel Private Tour 2018 - presentation

Koho uslyšíte na Golf Channel

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.