GOLF CHANNEL PRIVATE TOUR

Tradiční série exkluzivních golfových turnajů se koná od roku 2014 a má za sebou šest velmi úspěšných ročníků, které ji řadí k jedněm z nejoblíbenějších u nás. Private Tour je určena zástupcům významných českých a mezinárodních firem, kteří si chtějí užít atmosféru prvotřídního turnaje, zahrát si na TOP hřištích a zároveň rozšířit své obchodní kontakty.

Série je výjimečná spojením značky Golf Channel s hrou na nejlepších českých a slovenských hřištích, perfektní organizací a zajištěním příjemného prostředí. Její partneři si mohou na jednotlivé turnaje zvát své klienty a zároveň se seznámit se zástupci ostatních společností. Pro zajištění příjemné atmosféry jsou turnaje limitovány kapacitou maximálně 13 flightů, tj. 52 hráčů.

Také pro rok 2020 jsme si pro vás připravili dvě Tour, vždy po 6 turnajích a stejně jako v letech předešlých budou na každém turnaji připraveny dárky pro všechny hráče, hodnotné ceny pro vítěze, krásné trofeje, bohatá tombola a pro celkového šampiona luxusní golfový zájezd pro 2 osoby.

 

Pro více informací neváhejte kontaktovat:

Editu Hanušovoue.hanusova@golfchannel.cz, tel. +420 724 150 784
Dagmar Průšovou, d.prusova@golfchannel.cz, tel.: +420 775 185 987.

 

Těšíme se na Vás při turnajích Golf Channel Private Tour 2020, neváhejte připojit Vaši společnost k významné golfové značce.

Koho uslyšíte na Golf Channel

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.