GOLF CHANNEL PRIVATE TOUR

Tradiční série exkluzivních golfových turnajů se koná od roku 2014 a má za sebou pět velmi úspěšných ročníků, které ji řadí k jedněm z nejoblíbenějších u nás. Private Tour je určena zástupcům významných českých a mezinárodních firem, kteří si chtějí užít atmosféru prvotřídního turnaje, zahrát si na TOP hřištích a zároveň rozšířit své obchodní kontakty.

Série je výjimečná spojením značky Golf Channel s hrou na nejlepších českých a slovenských hřištích, perfektní organizací a zajištěním příjemného prostředí. Její partneři si mohou na jednotlivé turnaje zvát své klienty a zároveň se seznámit se zástupci ostatních společností. Pro zajištění příjemné atmosféry jsou turnaje limitovány kapacitou maximálně 13 flightů, tj. 52 hráčů.

Také pro rok 2019 jsme si pro vás připravili dvě Tour, vždy po 6 turnajích s tím, že Tour "1" se koná na hřištích v blízkosti Prahy, zatímco v rámci Tour "2" vyrazíme dál, třeba na Penati, a chybět nebude ani tzv. zdvojený turnaj, kdy mezi dvěma turnaji zajistíme pro všechny hráče ubytování a večerní posezení s cateringem v Mariánských Lázních.

Stejně jako v letech předešlých budou na každém turnaji připraveny dárky pro všechny hráče, hodnotné ceny pro vítěze, krásné trofeje, bohatá tombola a pro celkového šampiona luxusní golfový zájezd pro 2 osoby.

Nově budeme hrát o místa v PRO-Am na turnajích Challenge Tour v Česku, VIP vstupy na D+D REAL Czech Masters a chystáme i další překvapení.

 

Články a fotogalerie z 5. ročníku tour - Golf Channel Private Tour 2018 - najdete zde. Pro více informací neváhejte kontaktovat:

Editu Hanušovoue.hanusova@golfchannel.cz, tel. +420 724 150 784
Dagmar Průšovou, d.prusova@golfchannel.cz, tel.: +420 775 185 987.

 

Těšíme se na Vás při turnajích Golf Channel Private Tour 2019, neváhejte připojit Vaši společnost k významné golfové značce.

Koho uslyšíte na Golf Channel

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.