Jednou z hlavních hvězd nadcházejícího turnaje PGA Tour na Riviera Country Club bude Tiger Woods. Na bývalou světovou jedničku čeká druhý turnaj letošní sezóny.

Genesis Open je oblíbeným Woodsovým turnajem. Tiger v Kalifornii sice nikdy nezvítězil, ale turnaj patří mezi jeho vyvolené. Oblíbil si ho natolik, že jej už několik let hostí.

Forma Tigera Woodse před turnajem je ve hvězdách. Woods se „schoval“ před médii na Floridu, kde piloval švih a ladil puttování. Vycházet tak můžeme z jeho výkonu na Farmers Insurance Open.

Turnaj v La Jolle byl letošním debutem 79násobného šampiona na PGA Tour. Tiger nakonec bral velmi solidní dělené 23. místo a golfový svět se shodl, že Woods nepropadl.

Tiger Woods (Foto: GettyImages)

„Má před sebou dlouhou a těžkou cestu návratu. Na Farmers bylo vidět, jak moc chce a jak ho golf znovu baví. Nemám strach, že by už nikdy nevyhrál,“ říkal Frank Nobilo, komentátor Golf Channel.

Tiger se mohl v San Diegu opřít o krátkou hru a také o putter. Špatná nebyla ani hra z teečka, ale chce to ještě trénink. 42letý Američan bude jistě pod silný drobnohledem ale koncem ledna ukázal, že je schopný se s tlakem vypořádat tak, jako v minulosti.

Tiger Woods (Foto: GettyImages)

Šance na Woodsovo vítězství vidí celkem skepticky bookmakeři sázkových kanceláří. Ve Spojených státech dávají Tigerovi šanci v kurzu 70:1. Na výsledek v Top 20 už jsou šance výrazně lepší. Kurz je v průměru 12,5:1.

Jaký výsledek Tigera Woodse tipujete vy?

 

Fotogalerie k článku »
Více fotek zde »