Jako 22letý mladík podepsal v roce 2002 zajímavou smlouvu Sergio Garcia s výrobcem holí TaylorMade. Dlouholeté spojení Španěla s americkou značkou končí, jaká to byla spolupráce?

15 let trvalo velmi úspěšné spojení Sergio Garcia a TaylorMade. Za tu dobu získal s těmito holemi 19 titulů a především letošní slavné vítězství v playoff v Auguste, kde na Masters porazil na dodatečné jamce Justina Rose.

Šampion Players, vítěz 13 turnajů European Tour a 10 titulů započítávaných do PGA Tour se s TaylorMade rozešel po vzájemné dohodě. „Dnešním dnem končí naše spolupráce s výborným člověkem a skvělým hráčem Sergiem Garciou. Bylo nám ctí podporovat a spolupracovat v jeho velmi úspěšné kariéře, do budoucna mu přejeme jen to dobré,“ stojí v prohlášení firmy.

Na veřejnost prosákly informace o námluvách Garcii a Callaway, tak se nechme překvapit, jestli se 37letý golfista připojí do stáje, kde je například Phil Mickelson.

TaylorMade se rozhodně po rozvázání kontraktu s Garciou ze špičky nevytrácí, i nadále v jeho stáji zůstávají mimo jiné Dustin Johnson No.1, John Rahm No.5 nebo bývalé světové jedničky McIlroy, Day a Woods.