Tiger Woods má za sebou ve všech směrech vydařený návrat. Jeho driver uchvátil golfové odborníky. Puttování bylo ve většině momentů jako za starých časů. Našly se ale místa, kde Woods viděl prostor na zlepšení.

41letý golfista měl pauzu od soutěžního golfu více než 300 dní a nikdo netušil, jak a v jaké formě se dokáže vrátit. Woods udělal jednoznačně dobře, když se konečně řídil radou lékařů, kteří mu doporučovali postupný návrat ke golfu. Práce krůček po krůčku přinesla ovoce.

Od prvního odpalu bylo na Tigerovi znát, že hraje bez bolesti a s nadšením. Nebyl to ten utrápení Woods z letošní Dubaje, nebo jen stín světového hráče z Farmes Insurance Open. Tohle byl Tiger s velkým T.

Ano, našlo se pár chyb. Krátká hra kolem greenu připomínala dlouhou pauzu. Puttování mělo někdy punc geniality, občas však trochu laxnosti a nesoustředění. „Vím, že v mé hře jsou rezervy. Čeká mě dlouhý proces tréninku a budete to pořádná dřina,“ ví Tiger. Na druhou stranu dělené 9. místo je příslibem do budoucnosti. Woods za sebou nechal takové hráče, jako jsou Dustin Johnson, Justin Thomas nebo Henrik Stenson.

 

Fotogalerie k článku »
Více fotek zde »

 

Vy se teď podívejte na nejlepší rány hostitele Hero World Challenge.