12. ledna začíná zajímavý turnaj týmu. Třetí pokračování souboje Evropy s výběrem Asie se bude konat v tradiční destinaci Glenmarie Golf and Country Club v Malajsii. Kdo bude reprezentovat modrý tým?

Sestava evropského týmu kapitána Thomase Bjӧrna je velmi zajímavě poskládána. Dánský morouz měl skutečně z čeho vybírat a do Malajsie jede se silným týmem.

Hlavní oporou evropského výběru je Henrik Stenson. 41letý Švéd má za sebou čtyři starty na Ryder Cupu z toho třikrát slavil vítězství. Je týmovým hráčem a dá se od něj očekávat značná pomoc.

Henrik Stenson (Foto: europeantour.com)

Po dlouhé době se vrací reprezentovat Evropu Angličan Paul Casey. Zkušený golfista patří ke špičce americké PGA Tour. Ačkoliv má jen jedno vítězství, pravidelně se umísťuje v Top 10.

Tommy Fleetwood (Foto: europeantour.com)

Velká očekávání jsou vkládána také do šampiona Race to Dubai Tommyho Fleetwooda. Pro 26letého Angličana to bude po Seve Trophy 2013 druhá zkouška s týmovým golfem.

Alexander Noren (Foto: europeantour.com)

Zkušenosti a klid do týmu plného debutantů má přinést Alex Noren. Švédský golfista patří ke stálicím European Tour a Bjӧrn na něj bude spoléhat.

Tady je celá sestava výběru Thomase Bjӧrna

Next week 🇪🇺 #TeamEurope #EurAsiaCup

Příspěvek sdílený European Tour (@europeantour),

Výběr Asie vede Ind Arjun Atwal