Do nezávidění hodné situace se dostal talentovaný Španěl Jon Rahm. Letos v létě přišel z čista jasna o caddyho. Jeho dlouholetý trenér z univerzity a také nosič holí Tim Mickelson vyslyšel volání svého bratra.

Poté, co velmi překvapivě vyhodil Phil Mickelson svého dlouholetého „kedíka“ Jima „Bonese“ McKaye (psali jsme zde), musel hledat akutně náhradu. „Lefty“ se rozhodl šáhnout do rodinných rezerv a požádal svého bratra Tima. Rahm byl rázem bez caddyho.

To, co se z počátku zdálo jako přechodné řešení, se nakonec stalo řešením trvalým. Bratři Mickelsonové jsou společně spokojeni a jejich spolupráce bude dlouhodobá.

Phil Mickelson a Tim Mickelson (Foto: GettyImages)

Tim Mickelson také opustil agenturu Lagardere Sports, pro kterou pracoval a zastupoval Jona Rahma. Bývalý člen týmu trenéra Mickelsona na arizonské státní universitě však bere situaci s nadhledem. „Trenér Mickelson bude pro mě navždy důležitý. Udělal pro mě hromadu důležitých věcí a já přeji z celého srdce jemu i Philovi jen to dobré,“ řekl nejlepší nováček European Tour pro minulou sezónu.

Jon Rahm (Foto: GettyImages)