Další turnaj hraje Klára Spilková v tomto týdnu ve Francii. Od čtvrtka a doufejme do neděle se představí na Lacoste Ladies Open de France, do kterého vstoupila ve čtvrtek zahraným parem v prvním kole, po kterém je na děleném 22. místě. Ještě před tím si vyzkoušela roli modelky v belgických Antverpách.

Na sebe si oblékla golfovou kolekci svého bratra Lukáše Spilky, připravenou pro jaro a léto příštího roku. Ta má propojit golf s ulicemi.

"Bylo mi velkým potěšením pomoct svému skvělému bratrovi při nafocení jeho golfovo-streetové kolekce: GOLF IS NOT DEAD. Fotili jsme s Lukášem a se Sis pouze chytrým telefonem v centru Antverp," pochlubila se Klára na svém Facebooku.

VÍCE FOTEK MODELKY SPILKOVÉ ZDE

Jednalo se o zpestření závěru sezony, která bude pro Spilkovou úspěšná. I když stále čeká na své první vítězství na Ladies European Tour, už nyní má s předstihem zajištěnou kartu pro další rok.

Před dvěma týdny navíc poprvé prošla cutem na majoru, když uspěla na Evian Championship. V Francii je i nyní, když se hraje Lacoste Ladies Open de France.

Jeho první kolo odehrála po boku s kedíkem Zuzanou Kamasovou v paru (T22), když si připsala čtyři birdie a stejný počet bogey. Musela se přitom oklepat z horšího startu, když už po třech jamkách byla +2.

Průběžné pořadí turnaje: zde.

Klára Spilková se Zuzanou Kamasovou, která jí dělá kedíka (foto: Facebook)