Po prvním kole to sice ještě na vedení v turnaji AT&T Pebble Beach Pro Am nestačilo. Jenže po 36 jamkách už světová jednička vládne leaderboardu.

Druhé kolo hrál Dustin Johnson na osmnáctce Monterey Peninsula CC a toto hřiště mu sedlo na výbornou. Jediné bogey a ve skóre kartě osm birdie udělaly z Johnsona v polovině turnaje PGA Tour jasného adepta na titul.

DJovi chyběla přesnost z teečka. Lehce přes 50% zasažených fairwayí je na jeho hru málo. Nicméně svou mírnou nepřesnost kompenzoval perfektní hrou do greenu a výtečným puttováním. „Krátká hra mi dělá radost. Už před turnajem mi fungovala železa a jsem rád, že pracují na 100% i dále,“ řekl dvojnásobný vítěz turnaje.

Dustin Johnson (Foto: GettyImages)

Na výsledku -12 je mimo Dustina Johnsona také Beau Hossler. 22letý mladík z Kalifornie před svým domácím publikem předvádí své životní maximum. „Letošní sezóna mi vychází zatím nad očekávání dobře. Teď bude velmi důležité ustát tlak ve třetím kole,“ řekl 46. hráč Fedex Cupu.

Beau Hossler (Foto: GettyImages)

Po třetím kole čeká na hráče cut a bude velmi zajímavé, jak si povede Alex Čejka. Německý golfista s českými kořeny je zatím na děleném 70. místě. To Jordan Spieth udělal svým příznivcům velkou radost. Po dlouhé době kvalitní výkon na greenech vynesl amerického mladíka o 75 pozic a Spieth dělí 23. místo.

Jordan Spieth (Foto: GettyImages)

Světové trojce se povedlo prolomit špatné puttování a zahrál 6 birdie a jedno bogey. „Když jsem šel na hřiště, řekl jsem si, že zapomenu na vše předchozí. Čistá hlava byla základ, jsem spokojený,“ řekl Spieth.

Průběžné pořadí turnaje zde.

Ani třetí kolo nebude chybět na obrazovkách Golf Channel. Přímý přenos začíná dnes večer od 20:00.