Další velké rodinné štěstí potkalo Dustina Johnsona. Světové jedničce a jeho snoubence Paulině se narodil druhý potomek. Druhý syn se narodil v pondělí.

Johnsona čeká těžký úkol. Na Erin Hills bude od čtvrtka obhajovat titul z U.S. Open. Naštěstí bude mít o jednu starost méně. Jeho těhotná snoubenka Paulina Gretzky v pondělí císařským řezem porodila druhého syna.

„Neexistuje žádná šance, že bych vynechal U.S. Open. Prcek i Paulina jsou naprosto v pořádku a mě teď netíží nic a na turnaj pojedu s čistou hlavou,“ řekl vedoucí hráč Fedex Cupu.

DJ letos dokázal vyhrát tři turnaje PGA Tour z toho dva byly kategorie WGC a poprvé v kariéře se dostal na první místo světového žebříčku. Zároveň však vynechal první Major. Na Masters nestartoval, protože si přivodil zranění zad po pádu v pronajaté vile v Augustě.

Celý golfový svět teď bude čekat, zdali se DJ stane prvním úspěšným obhájcem titulu na U.S. Open od roku 1989 a také na to, jak se druhý syn Dustina a Pauliny bude jmenovat. První potomek má zajímavé jméno Tatum, takže očekávejme další netradiční pojmenování.

Podívejte se na pár fotek šťastné rodinky. Za nás hodně zdraví!!!

 

Fotogalerie k článku »
Více fotek zde »