Ani v letošním roce nechybí v nabídce kurzových sázek Fortuny možnost  vsadit si na profesionální golfové turnaje. Zkuste odhadnout a vsadit si na celkového vítěze, pořadí v Top 10 nebo vyzkoušet LIVE sázku.

Jak na to?

Sázková společnost Fortuna přináší mnoho možností, jak si vsadit na celou škálu sportů nebo politických událostí. Stačí přijít do pobočky a vybrat si, na co vsadím. Pro ty z vás, kteří nechtějí ztrácet čas cestou na pobočku, je tu možnost sázení přes internet. Z pohodlí domova si založíte i-Konto a jde se na věc.

i-Konto:

S i-Kontem máte možnost sázet bezhotovostně přes internet, mobil i na pobočkách. Navíc vedení konta máte zdarma. Stanete se členy Fortuna Klubu Plus, kde můžete čerpat veškeré výhody.

Jak i-Konto získat?

Stačí zabrousit na stránky www.ifortuna.cz nebo na některou z poboček Fortuny a vyplnit registrační formulář. Po vyplnění registračního formuláře potvrdíte celou registraci osobně na pobočce a následně vám přijde email s ověřovacím odkazem. Vše je rychlé a jednoduché.

LIVE sázky:

V rámci přímých přenosů vybraných golfových turnajů na Golf Channel máte možnost sázet ve finálových kolech živě na vybrané kurzové sázky. Nejbližším turnajem je Arnold Palmer Invitational presented by MasterCard v příštím týdnu od 16. do 19.3.

 

Sledujte golf a zpestřete si ho adrenalinem v podobě sázek u Fortuny.

Fortuna

 

Další pojmy ze světa sázek a jejich stručný popis:

•             KURZOVÉ sázky

Předzápasové kurzové sázky na sportovní utkání.

•             LIVE sázky

Sázky živě během sportovního utkání.

•             SÁZKA bez rizika

Vstupní bonus pro nové hráče Fortuny. VŽDY! První sázka do výše 300/500Kč bez rizika, v případě prohry vrátí Fortuna hráči peníze zpět na konto a to ve výši bonusu sázka bez rizika (300/500 Kč), který si hráč zvolil, kliknutím na online nabídku.

•             BONUS na vklad

Jedná se o 100% vstupní bonus pro nové hráče až do výše 3 000 Kč na první vklad – podmínky:

Před dispozicí s bonusem je nutné uzavřít kvalifikační sázky v celkové hodnotě desetinásobku hodnoty bonusu = při vkladu 3000 Kč činí hodnota bonusu 3000 Kč, disponovat s bonusem budete moci po uzavření kvalifikačních sázek ve výši 30000 Kč (10x3000).

Po uzavření kvalifikačních sázek v hodnotě Vašeho bonusu plus vkladu přednostně obdržíte 20% z Vašeho bonusu = při vkladu 3000 Kč činí hodnota bonusu 3000 Kč, 20 % z této částky pak činí 600 Kč, se kterými budete moci disponovat po uzavření kvalifikačních sázek ve výši 6000 Kč.

•             KVALIFIKAČNÍ sázky

jsou to uzavřené sázky s minimálním kursem 1.95. Započítávají se kursové sázky i sázky live, sázky přes mobilní telefon i sázky na pobočkách. Platí pro všechny typy sázek.