A je to tu, poslední turnaj sezóny, který určí nového šampiona FedEx Cupu. Slavné East Lake hostí třicítku nejlepších hráčů celosezónního žebříčku v rámci TOUR Championship a tady jsou tipy koho nasadit.

Pokud s námi ještě nehrajete, nevadí, zapojit se můžete i průběžně. Stačí jen zajít na stránky soutěže www.fantasy.golfchannel.cz

1)      Justin Thomas

Loňský celkový vítěz Fedex Cupu zahrál na East Lake parádně a titul mu vyfoukl Xander Schauffele jen o jedinou ránu. Thomas má ještě šanci vyhrát Fedex Cup a tak o motivaci nebude nouze, bude ale forma?

Přepokládané umístění: Top 10

2)      Justin Rose

Nová světová jednička válí. Na posledním turnaji BMW Championship sice prohrál v play off s Keeganem Bradleym, ale potvrdil svoji aktuální formu. Rose má několik Top 10 z East Lake a nejlépe byl druhý v letech 2012 a 2015. Letos bude útočit na titul i celkové vítězství ve Fedex Cupu.

Předpokládané umístění: Top 3

3)      Rory McIlroy

Drobná sázka na riziko, která se však může pořádně vyplatit. Vítěz turnaje z roku 2016 a druhý z roku 2014 patří jistě k favoritům. Rory uhrál páté místo na BMW Championship a s blížícím se Ryder Cupem získává pevnou půdu pod nohama. Na oblíbeném hřišti to potvrdí.

Předpokládané umístění: Top 10

4)      Rickie Fowler

Že by přišel jeho čas? Je to klidně možné. 29letý golfista má letos stabilní výsledky, ale titul žádný. Na East Lake sice delší dobu v Top 10 neskončil, ale může se stát, že právě letos přijde jeho čas.

Předpokládané umístění: Top 15

5)      Tiger Woods

Už měsíce fanoušci, novináři i samotní hráči hovoří o tom, že Tiger je připravený vyhrát. Ano, je připravený. Ostatně ukázal to letos dvěma druhými místy. Tour Championship ovládl ve své kariéře dvakrát a nedá se očekávat, že by ho limitovala skutečnost, že se na East Lake vrací poprvé od roku 2013.

Předpokládané umístění: Top 5

Hodně štěstí!