Je tu poslední Major sezóny a další bitva o body v naší Fortuna Fantasy Golf Lize. Koho nominovat tentokrát?

Pokud s námi ještě nehrajete, nevadí, zapojit se můžete i průběžně. Stačí jen zajít na stránky soutěže www.fantasy.golfchannel.cz

1)      Justin Thomas

Letos přijíždí na PGA Championship v roli obhájce titulu. Navíc neprožívá špatný rok. Letos dvakrát vyhrál a tak se máme na co těšit.

Přepokládané umístění: Top 10

2)      Dustin Johnson

Forma jako řemen a všichni se ptají, kdy vyhraje druhý Major. Možná právě teď přišel správný čas, aby přidal další úspěch. Na PGA Championship skončil 4krát v Top 10, potenciál tu rozhodně je.

Předpokládané umístění: Top 5

3)      Rory McIlroy

Major jako stvořený pro 29leté Severního Ira.  Dvakrát ho dokázal vyhrát a k tomu přidal další tři Top 10 umístění. Rory navíc chytá formu a velké turnaje mu jdou.

Předpokládané umístění: Top 10

4)      Jason Day

Šampion turnaje z roku 2015 si brousí zuby na druhý Major titul. Letos má dva tituly a chce bojovat o vítězství ve Fedex Cupu. Titul z PGA Championship by mu v tom výrazně pomohl.

Předpokládané umístění: Top 15

5)      Justin Rose

Nejlepší Evropan světového žebříčku čeká na Major úspěch už 5 let. Letos se znovu zařadil mezi nejlepší hráče světa a jeho forma z něj dělá favorita na titul. Rose navíc chce napravit neúspěch z loňska, kdy nedal cut.

Předpokládané umístění: Top 5

Hodně štěstí!