Tento týden čeká na nejlepší hráče světového žebříčku poslední turnaj ze série WGC v Ohiu. Na Bridgestone Invitational přijede prakticky to nejlepší, co golf nabízí a tady jsou naše malé nápovědy pro vaši sestavu.

Pokud s námi ještě nehrajete, nevadí, zapojit se můžete i průběžně. Stačí jen zajít na stránky soutěže www.fantasy.golfchannel.cz

1)      Tiger Woods

Kvalifikoval se za pět minut dvanáct, když obsadil dělené 6. místo na The Open. Firestone CC by se teoreticky mohl přejmenovat na „Tady je Tigerovo“. 14násobný Major šampion totiž tento turnaj vyhrál osmkrát a i letos je mezi favority .

Přepokládané umístění: boj o titul

2)      Dustin Johnson

Není tomu ani týden, co DJ vyhrál turnaj v Kanadě. Může cítit únavu, ale jak známe světovou jedničku, půjde do toho na maximum. Své si určitě splní. Navíc Bridgestone Invitational vyhrál v roce 2016.

Předpokládané umístění: Top 10

3)      Hideki Matsuyama

Loňský vítěz s rekordní finálovou osmnáctkou za 61 zatím marně hledá ztracenou formu. Světová šestnáctka skončila jen 2krát v Top 10 a to je velmi slabá výkonost. Zabere Matsuyama tento týden?

Předpokládané umístění: Top 15

4)      Francesco Molinari

Šampion The Open se stal prvním Italem, který opanoval Major. Forma je excelentní. Molinari má v 6 posledních startech tři tituly a nehodlá se poroučet do ústraní.