Poslední příležitostí, jak se letos dostat z PGA Tour na The Open je turnaj John Deere Classic. A Tak tento týden bude opravdu rušno. Víte koho postavit do Fantasy sestavy?

Pokud s námi ještě nehrajete, nevadí, zapojit se můžete i průběžně. Stačí jen zajít na stránky soutěže www.fantasy.golfchannel.cz

1)      Austin Cook

Minulý týden si zajistil start na The Open děleným pátým místem. Letos navíc poprvé triumfoval na PGA Tour a tak hraje bez nervů a v pohodě. Za 2 mil. dobrý nákup na doplnění týmu.

Přepokládané umístění: Top 20

2)      Zach Johnson

Prázdninové období vychází zkušenému Američanovi vždy velmi době. Šampion turnaje z roku 2012 má s hřištěm bohaté zkušenosti a navíc zde byl i druhý před čtyřmi lety i v roce 2009.

Předpokládané umístění: Top 10

3)      Bryson De Chamebeau

Už dvojnásobný šampion na PGA Tour a letos sedm Top 10. Na TPC Deere Run přijíždí v roli obhájce. Naváže na letos úspěšné Brandona Steela a Brookse Koepku?

Předpokládané umístění: Top 5

4)      Francesco Molinari

Není tomu ani měsíc, co italský hřebec z Turína poprvé v kariéře triumfoval. Co dál. Jednoznačně kráčí za účastí v Ryder Cupu a k tomu potřebuje hrát stabilně. To se dá očekávat i tento týden.

Předpokládané umístění: Top 10

5)      Patrick Rodgers

Na vítězství to asi nebude, ale člověk nikdy neví. 26letý hráč nakoukl do Top 10 letos třikrát a to na skvěle obsazených turnajích. Jistota cutu, téměř zajištěna.

Předpokládané umístění: Top 15

Hodně štěstí!