Po U.S. Open PGA Tour rozhodně nespí. Tento týden čeká na hráče tradiční Travelers Championship a ve hře bude hned několik zajímavých hráčů. Tady máte tipy na sestavu Fortuna Fantasy Golf Ligy.

Pokud s námi ještě nehrajete, nevadí, zapojit se můžete i průběžně. Stačí jen zajít na stránky soutěže www.fantasy.golfchannel.cz

1)      Daniel Berger

Loni mu zde titul vyfoukl v playoff Jordan Spieth. O to větší bude mít letos motivaci uspět. Ve svých dvou startech na TPC at River Hilghlands nebyl horší než pátý.

Přepokládané umístění: Top 5

2)      Jason Day

Výsledkově letos rozhodně nestrádá. Dva tituly a velmi slušná forma. 30letý Australan sice jako mnoho hvězd zklamal na U.S. Open, ale tento týden bude hrát o titul.

Předpokládané umístění: Top 5

3)      Russell Knox

Sezóna má do ideálu daleko, ale turnaj v Connecticutu by ho mohl nastartovat. Vítěz z roku 2016 byl letos jen třikrát v Top 10 a to je na dvojnásobného vítěze na PGA Tour přeci jen málo.

Předpokládané umístění: Top 10

4)      Rory McIlroy

Rory potřebuje napravit zaváhání na U.S. Open. Šampion z letošní Arnold Palmer Invitational je sázkou na riziko. Tohle je hodně nevyzpytatelný tip.

Předpokládané umístění: Top 10 nebo špatný výsledek

5)      Patrick Reed

Šampion Masters sahal ve finálovém kole U.S. Open po titulu. Nakonec skončil na velmi solidním 4. místě. Formu má a tak je kandidátem na titul.

Předpokládané umístění: Top 3

Hodně štěstí!