Už zítra vypuknou na hřišti Shinnecock Hills dlouho očekávané boje o titul na druhém Majoru sezóny. Nezapomeňte na správnou sestavu pro U.S. Open v naší Fortuna Fantasy Golf Lize.

Pokud s námi ještě nehrajete, nevadí, zapojit se můžete i průběžně. Stačí jen zajít na stránky soutěže www.fantasy.golfchannel.cz

1)      Dustin Johnson

Šampion U.S. Open z roku 2016 se nese na vítězné vlně. Letos už má dva titulu, ten druhý získal minulý týden v Memphisu a vrátil se na trůn světového golfu. Navíc hřiště sedí ranařům a to DJ je!

Přepokládané umístění: Top 5

2)      Phil Mickelson

Nezdolný Lefty na U.S. Open sice nevyhrál, ale má rekordní počet šesti druhých míst. V roce 2004, kdy se hrálo na Shinnecock Hills naposledy, obsadil, jak jinak než druhé místo.

Předpokládané umístění: Top 5

3)      Tiger Woods

Forma? To je otázka! Na Memorialu předvedl dobrý výkon a na U.S. Open je plný odhodlání. Navíc hlásí spokojenost s putováním, což je dobrý signál. Trojnásobný vítěz turnaje bude útočit.

Předpokládané umístění: Top 10

4)      Rickie Fowler

Asi nejlepší golfista poslední pětiletky co nemá Major. Už byl na všech turnajích velké čtyřky v Top 5, ale vždy něco málo chybělo. Letos skvěle zahrál Masters a tento týden patří k favoritům.

Předpokládané umístění: Top 5

5)      Justin Rose

Pro někoho možná překvapení, pro jiného kandidát na vítězství. Rose má perfektní formu a druhý titul na Majoru není vyloučený.

Předpokládané umístění: Top 10

Hodně štěstí!