Golf Channel si pro své diváky a čtenáře připravil další soutěž. S cestovní kanceláří Bilyana máme pro vás nachystaný zájezd na golfovou dovolenou pro dvě osoby v hodnotě 50 tisíc.

Oblast Beleku je golfovým rájem na zemi. Na pobřeží Středozemního moře se nachází několik špičkových a golfisty vyhledávaných resortů světové kvality. Hraje se zde jeden z posledních turnajů European Tour a vy se do Beleku můžete díky CK Bilyana podívat. Stáčí se jen zapojit do naší soutěže.

Soutěž o golfovou dovolenou probíhá od 5.-18.3. 2018 a zúčastnit se může každý soutěžící starší 18let. Zapojit se můžete na www.soutez.golfchannel.cz a doufat ve štěstí, že váš mail přijde jako 899. v pořadí.

Kempinski Hotel The Dome Belek

A o co se soutěží? O luxusní dovolenou All inclusive do přepychového 5hvězdičkového hotelu Kempinski Hotel The Dome Belek na 4 noci pro dvě osoby. V ceně je zahrnuto také 2x2 green fee a letenky pro dvě osoby.

 

Fotogalerie k článku »
Více fotek zde »

 

Zažijte skvělý servis CK Bilyana, kde se o vás postarají od příletu po odlet a užijte si perfektního servisu se vším všudy. Bavte se golfem, soutěžte s Golf Channel.