Golf Channel a sázková Fortuna pro vás vyhlásili zajímavou soutěž o zájezd do Turecka na jeden z posledních turnajů sezóny European Tour. Představujeme vám vítěze sázkařské soutěže Václava Hájka.

1) Jste vítězem velké sázkařské soutěže Golf Channel s Fortunou o zájezd do Turecka na European Tour, už jste někdy něco podobného vyhrál?

Zatím jsem vyhrál nejvíc asi 40 tisíc za dvacet korun, bylo to také na sport, ale na fotbal. Jednalo se takovou vtipnou sázku na 18 zápasů za dvacku. Ale takhle výhra je první nefinanční a takto hodnotná.

2) Jaká byla vaše reakce, když jste se dozvěděl o výhře?

Ze začátku jsem tomu nevěřil. Myslel jsem si, že někdo z mých přátel si ze mě vystřelil, protože vědí, že na golf sázím každý týden.

3) Kolik a na co v golfu sázíte?

Sázím na PGA i European Tour a to kombinace na umístění. Vytvářím si skupiny, kam dávám kombinace hráčů. Těchto skupin dělám okolo deseti. A při sázkách na golf jsem v plusu.

4) Čeká vás elitní turnaj European Tour naživo, máte svého oblíbeného hráče, kterému budete v Turecku držet palce?

Nejvíc budu fandit Rorymu McIlroyovi a pak se těším na Justina Rose.

5) Víme o vás, že nejste aktivním hráčem, přesto golf sledujete a fandíte mu. Byl jste se podívat na D+D Real Czech Masters?

Přiznám se, že letos jsem nebyl, ale když jsem žil v Praze tak jsem chodil.

Předání výhry v soutěži s Fortunou

6) Soutěž s Fortunou byla o sázení na golf. Jaký byl váš úspěšný recept?

To asi nedokážu říct. Ale myslím, že tam určitě hrálo roli štěstí i malé znalosti. Sázím každý týden, takže i tohle určitě bylo ve výsledku znát.

7) Jak dlouho na golf sázíte?

Už to bude okolo pěti let.

8) V čem se sázky na golf od ostatních sportů liší?

Podle mého jsou hodně ovlivnitelné znalostmi a tím, jak se dařilo hráčům v minulosti na daném turnaji. Výborné je, že se dá vsadit v současné době i po prvním kole. To se pak dá lépe kalkulovat.

9) Co vás přivedlo k této sázkařské soutěži?

Všiml jsem si reklamního banneru. Viděl jsem, že podmínky splňuji a tak jsem se rád zapojil a zkusil štěstí.

Předání výhry v soutěži s Fortunou

10) A máte v plánu vidět v Turecku ještě něco jiného než jen golf?

Určitě ano, už jsme ve spojení se zástupci cestovní kanceláře Bilyana a řešíme výlet do podmořského tunelu v Antalyi a máme další nabídky na výlet za památkami.

My děkujeme za rozhovor a přejeme krásný zážitek s těmi nejlepšími golfisty European Tour na Turkish Airlines Open.