Golf Channel ve spolupráci se sázkovou kanceláří Fortuna, a.s. vám přináší jedinečnou interaktivní zábavnou soutěž s profesionálními hráči na PGA Tour. Zaregistrujte se, sestavte si tým z hráčů PGA Tour a každý týden sbírejte body.

Princip je velice jednoduchý. Z každé emailové adresy si uživatel vytvoří hrací účet. Pod svým identickým jménem si založíte tým, do kterého nakupujete hráče z PGA Tour.

Rozpočet je omezený na 10 milionů dolarů a každý hráč má svoji cenu. Musíte tedy vybírat a taktizovat, jaká varianta je pro váš tým ta správná a kde dosáhnete nejvíce možných bodů.

Body získává každý hráč v týmu za svůj výsledek po skončení turnaje. Vy se dostáváte do pozice manažéra týmu a tak správná sestava na daný turnaj je velice důležitá.

Soutěž FORTUNA Fantasy Golf Liga bude probíhat do konce sezóny. Těšit se můžete na zajímavé ceny. Pro vítěze je připraven golfový bag od Bridgestone Golf s limitované edice. A můžeme vám garantovat, že budete jediní v republice, kdo ho bude mít. Dále jsou připravené ceny od hlavního partnera soutěže, sázkové kanceláře Fortuna a také věcné ceny s logem Golf Channel.

Proto neváhejte ani chvilku a postavte si svůj tým už dnes! Začínáme od čtvrtka a turnaje Wells Fargo Championship. Poměřujte své znalosti profesionálního golfu s dalšími hráči!

Nevynechejte také možnosti sázet na golf. A to s FORTUNOU. Více o sázkách na golf naleznete na stránkách www.ifortuna.cz

Soutěž FORTUNA Fantasy Golf Liga naleznete na stránkách www.fantasy.golfchannel.cz