Golfová sezóna už je za dveřmi. Profesionální hráči jsou však v plném proudu. Golf Channel vám přináší kompletní přenosy nejlepší série světa PGA Tour, ale je toho daleko více, na co se můžete během jara těšit.

Už tento týden golfová elita zavítá na Bay Hill. Turnaj golfové legendy Arnolda Palmera patří k nejsledovanějším podnikům jara. Hvězdami nabité startovní pole včetně Tigera Woodse se utká o dotaci 8,9 mil $.

PGA Tour bude sledovaná i o týden později. Netradičně ve středu začíná „světová jamkovka“. V texaském Austin Country Clubu nás čeká pět dní prvotřídní golfové podívané. Zopakuje se loňské dramatické finále mezi Dustinem Johnsonem a Jonem Rahmem? Sledujte živě od středečního večera.

Po prvním Majoru sezóny se chystá populární turnaj RBC Heritage. Na Harbour Town Golf Links se v posledních letech velmi často rozhoduje až v playoff, jak to dopadne letos?

PGA Tour

Duben ozdobí zajímavý turnaj dvojic v New Orleans. Na druhém ročníku Zurich Classic of New Orleans obhajují titul Jonas Blixt s Cameronem Smithem.

A pak je tu The Players Championship. Jeden z největších turnajů sezóny nechybí v naší programové skladbě. Od 10. do 13. května bude hlavním bodem golfového světa hřiště TPC Sawgrass. Slavné hřiště v Ponte Vedra Beach s ještě slavnějším ostrovním greenem sedmnácté jamka, vidělo loni nejmladšího šampiona historie. Titul získal tehdy 21letý Si Woo Kim.

PGA Tour

Na obrazovkách Golf Channel to není jen o přenosech z PGA Tour. Nechybí vysílání také z PGA Tour Champions, kde bojují legendy minulosti. Vysíláme i Web.com Tour, s možnými budoucími hvězdami světového golfu.

Neochudíme vás také o tradiční pořady jako Feherty Show či tréninkové lekce s věhlasnými odborníky Golf Channel.

Příjemnou zábavu s Golf Channel!