Rána jsou chladná a mlhavá, ale pro golf není špatného počasí, nýbrž jen špatně oblečených golfistů. Pokud jste však už golfové hole „zazimovali“ máme pro vás návrh, jak s golfem trávit čas i v následujících týdnech.

Přinášíme vám pár vybraných akcí, které by rozhodně neměli chybět v kalendáři golfového diváka.

Příští týden je na programu v rámci přímých přenosů premiéra turnaje PGA Tour v Jižní Koreji. Přes politickou nestabilitu v regionu PGA Tour usoudila, že hráčům nehrozí bezprostřední nebezpečí a tak se můžeme těšit na hřiště Nine Bridges Resort.

Od 26. 10. startuje turnaj WGC-HSBC Champions. První ze čtyř turnajů World Golf Championship v nové sezóně PGA Tour. Startovní pole bude napěchováno hvězdami a snad až na Roryho McIlroye nebude chybět nikdo.

Na European Tour se začátkem listopadu rozhoří třítýdenní bitva o vítězství v Race to Dubai. Pořadí je zatím velmi vyrovnané a na turnajích Turkish Airlines Open, Nedbank Golf Challenge a DP World Tour Championship se máme na co těšit.

Diváci Golf Channel nebudou ochuzeni ani o tradiční turnaj před koncem roku na Bahamách. Tiger Woods na svém Hero World Challenge přivítá vybranou golfovou smetánku. Exhibiční turnaj startuje 30. listopadu.

Mimo přímé přenosy můžete sledovat reprízy vybraných turnajů, tréninkové lekce Golf Channel Academy a Golf Fix. Důležité informace přináší každodenní zpravodajství Golf Central a Morning Drive a v neposlední řadě také premiéry pořadů Inside The PGA Tour a Feherty Show.

Více o programu Golf Channel TV zde.