Nejslavnější dětská série Drive, Chip and Putt se tento týden objeví na obrazovkách Golf Channel. Národní finále hostilo slavné hřiště Augusta National Golf Club před Masters.

Hvězdy současného golfu, majitelé Zelených sak a další významné osobnosti nechyběli už v neděli před Masters v Augustě. Sledovali totiž, jak si vedou, možná jejich nástupci, v národním finále Drive, Chip and Putt.

Série Drive, Chip and Putt je společná iniciativa významných golfových institucí. Masters, USGA a PGA of America v roce 2013 rozjely golfový projekt na podporu mladých hráčů.

rive,-chip-and-putt-(foto--drivechipandputt.com)-008.jpg

Dívky a chlapci ve věku 7 až 15 let zápolí v regionálních kvalifikacích ve více než 50 státech a mají tak možnost poměřovat síly se stejně starými hráči z různých částí Spojených států.

Motivací je samozřejmě vidina startu na národním finále, které hostí týden před Masters Augusta National Golf Club a přenos vysílá i Golf Channel.

rive,-chip-and-putt-(foto--drivechipandputt.com)-011.jpg

Drive, Chip and Putt není jen o soutěžení v jednotlivých věkových kategoriích, ale především o navazování přátelství a získávání lásky k zelenému sportu. Mladí hráči mají jedinečnou možnost potkávat se s těmi nejlepšími hráči současnosti, kteří jim předávají neocenitelně zkušenosti i rady.

 

Fotogalerie k článku »
Více fotek zde »

 

Bezplatná celostátní soutěž má tisíce účastníků a jen ti opravdu nejlepší dojdou až do Augusty. Sledujte zápolení hvězd budoucnosti také na Golf Channel. Záznam vysíláme zítra od 13:30.