Přinášíme Vám stručný přehled těch nejzajímavějších pořadů, na které se můžete těšit od 11. září – 17. září ve vysílání TV Golf Channel.

Turnaje:

Předposlední turnaj sezóny na PGA Tour vám nesmí uniknout, od čtvrtka do neděle se hraje BMW Championship. Turnaje pro 70 nejlepších hráčů Fedex Cupu se koná v Chicagu a výrazně napoví, kdo získá odměnu 10 milionů za celkové prvenství v americkém žebříčku.

Pravidelné zpravodajství:

Golfové novinky a zajímavosti na jednom místě, tak jak je jinde nemáte. To jsou pořady Morning Drive a Golf Central. Sledujte Golf Channel a nepřijdete o nic podstatného.

Highlights turnajů:

Úterní večer patří tradičně sestřihu nejzajímavějších momentů z turnajů předchozího týdne. Připomeňte si dění na European Senior Tour, Champions Tour nebo hlavního taháku minulého týdne Omega European Masters ze Švýcarska.

Zdokonalte svůj švih:

V televizi i na webu pro vás máme rady, jak vylepšit vaši hru. Sledujte pořady School of Golf, Golf Channel Academy nebo Golf Fix a mějte svůj švih pod kontrolou. Tento týden přinášíme premiérovou lekci.

Další pořady:

V pořadu Cestování za golfem vás tento týden vezmeme na Bermudy. Ve středu si nenechte ujít film o Players 2017 nebo pořad ze zákulisí PGA Tour.

Podrobný program naleznete zde.