Přinášíme Vám stručný přehled těch nejzajímavějších pořadů, na které se můžete těšit od 19. června – 25. června ve vysílání TV Golf Channel.

Turnaje:

Ani v tomto týdnu nebude chybět turnajová náplň vysílání Golf Channel. Těšit se můžete, jak na European Tour, tak na PGA Tour.

Evropské fanoušky čeká turnaj nedaleko českých hranic. V Mnichově se hraje BMW International a jako obhájce titulu se představí i jediný švédský Major šampion Henrik Stenson.

PGA Tour čeká návrat do starých kolejí. U.S. Open už je minulostí a tak se hráči znovu soustředí na boj ve Fedex Cup. Od čtvrtka vysíláme v přímé přenosy turnaje Travelers Championship.

Pravidelné zpravodajství:

V týdnu máme pro vás čerstvé novinky a aktuality v pořadu Golf Central v češtině. Ranní ptáčata a nedočkavci mohou ukojit svou touhu u Morning Drive.

Highlights turnajů:

Úterní večer patří tradičně sestřihům nejzajímavějších momentů turnajů z Evropy i zámoří. Tento týden nebude výjimkou.

Zdokonalte svůj švih:

Potrénovat a zapracovat na své golfové technice můžete kdykoliv na našem webu v rubrice Trénink. V televizi jsou pro vás připraveny rozšířené lekce s těmi nejlepšími odborníky. Sledujte Golf Channel Academy, Golf Fix a další tréninkové pořady na Golf Channel.

Další pořady:

David Feherty ve středu večer přivítá ve své show Leeho Trevina. Před zábavnou show se podívejte do zákulisí PGA Tour v pořadu Inside The PGA Tour.

Podrobný program naleznete zde.