Když v osmdesátých letech poprvé spatřily světlo světa boty Nike Air Jordan I, strhl se o první model bot Michaela Jordana velký boj. Po třiceti letech představí legendární basketbalista boty v novém kabátě.  A už v pátek budou k mání i v golfové verzi.

Štítky:

Už 10. února se fanoušci vysokých bot se značkou létajícího Jordana můžou těšit na obnovenou premiéru modelu Air Jordan I, který bude dostupný zatím ve dvou barvách, v bílé a červeno-černo-bílé kombinaci.

Boty budou vzpomínkou na osmdesátá léta, kdy se model objevil na pultech obchodů poprvé. "Air Jordan I byly první tenisky, které posunuly hranice toho, co je přijatelné. Je to, jako když jste mladí, rodiče vám říkají, že nemůžete něco dělat, ale vy to přesto uděláte. Chcete být odlišní," vrací se zpátky do minulosti Jordan.

Fotogalerie k článku »
Více fotek zde »

Nový model se od toho původního přece jen bude trochu lišit. Bude více polstrovaný a hlavně se na jeho podrážce objeví spiky. Vrchní část je tvořena voděodolnou kůží, takže hra v dešti nebude problém. Za kvalitu si ale zaplatíte. Jejich cena činí 200 dolarů.