Tiger Woods už není volným hráčem, co se vybavení týká. Potom, co Nike zastavila výrobu golfových holí a bagů, se řada hráčů včetně Woodse musela chtě nechtě ohlížet po novém nářadí. Tiger už si definitivně vybral. V bagu bude mít dřeva i železa TaylorMade.

Populární značku holí, se kterou hraje například Dustin Johnson, Justin Rose a hlavně také světová jednička Jason Day, testoval 41letý Woods poměrně dlouho.

V prosinci se poprvé ukázal se dřevy TaylorMade na Hero World Challenge, při jeho návratu k soutěžnímu golfu. Železa však do bagu zařadí později. Momentálně se pracuje na speciálním modelu přímo pro Woodse. Termín zatím není známý.

Ohledně vybavení byl Woods tázán na tiskovce Genesis Open před pár dny. To ale ještě ohledně dohody s TaylorMade mluvit nechtěl, zato potvrdil, že vyměnil jednu hůl.

"Uvidíme. Vyměnil jsem jednu hůl. Jen mojí trojku dřevo," odpověděl. Právě trojka dřevo mu na Bahamách nelétala tak, jak si 14násobný major šampion představoval.

Značku oblečení měnit nebude. S fajfkou na prsou ho uvidíme nadále. Míček už si vybral minulý měsíc, kdy podepsal víceletou smlouvu s Bridgestone. Poprvé v kariéře tak uvidíme Woodse s opravdu pestrým bagem, který bude navíc zdobit logo Monster Energy.