Obchodní řetězec Lidl, jde do boje s tradičními golf shopy. Od středy se v potravinářském řetězci objevuje nabídka golfového vybavení a za velmi slušné ceny.

Sehnat nový bag s vozíkem a obleknout se za lidové ceny není zrovna lehký úkol pro začínajícího golfistu. V konkurenci předražených golf shopů se nyní objevuje zajímavá alternativa.

Většinou zajdete do Lidlu koupit rohlík, máslo občas i nějakou specialitu, ale golfové hole nebo míče byste v jeho nabídce rozhodně nehledali. Na e-shopu německého řetězce od středy však můžete koupit i tento sortiment.

Značka Crivit nabídne sortiment pro začínající hráče. Set holí pro dospělého hráče vyjde na necelých 5 tisíc, dětský na 2 290,- a golfový vozík koupíte za 1 990 korun. Lidl nabízí i oblečení a další golfové příslušenství včetně puttovacích podložek, odpalovacích sítí i míčků.

Nabídka Lidl

Hráč se singl handicapem asi do tohoto obchodu hledat nové náčiní nepůjde, ale pro nováčka na greenech to může být zajímavá alternativa k drahým setům renomovaných výrobců.

Více o nabídce golfového oblečení v řetězci Lidl zde.