Nové míče Titleist Pro V1 a Pro V1x předběhly svou dobu dosud nejlepší výkonností. Precizní design nového míče s pečetí Titleist napovídá, že nová sofistikovaná technologie dodá maximální výkon každému hráči, bezkonkurenční kvalitu a konzistenci.

Nové modely jsou dostupné celosvětově již od 25. Ledna.

Modely Pro V1 a Pro V1x jsou nejprodávanější míče na světě. Drtivá většina hráčů je hraje na různých úrovních soutěží. A není divu. Neustále posouvají hranici výkonu, který je podložen nepřetržitým výzkumem a vývojem inovací, a také špičkovým výrobním procesem. Díky profesionálnímu výrobnímu nasazení přichází na svět neuvěřitelné pokroky, jakými jsou v letošním roce - nové jádro a aerodynamický design.

Nové jádro Pro V1 (Next Generation 2.0 ZG Process Core), které kromě perfektní vzdálenosti u všech ran dodává i rychlejší let, zatímco drží nízký spin u dlouhé hry. Pro V1 si zachovalo i velmi příjemný pocit z odpalu a servíruje hráčům to, co vyžadují - skvělý výkon při krátké hře.

Krabička Pro V1

Pro V1x jsou ekvivalentem mimořádné vzdálenosti, za kterou vděčí svému dvojitému jádru (ZG Process Dual Core) a zdokonalené struktuře dimplů (spherically tiled 328 tetrahedral dimple design), poskytující vysokou trajektorii s dosud nejvíce konzistentním letem.

Krabička Pro V1x

Pro V1 a Pro V1x neustále bodují svým výkonem v krátké hře. Oba modely mají    precizně vytvořený měkký uretanový obal (soft Urethane Elastomer cover system), aby zajistily naprostou kontrolu nad greenem díky Drop-and-Stop efektu a dopřály příjemný pocit z odpalu.

Titleist si volí vždy ty nejvyšší cíle v kvalitě a výkonnosti svých produktů. Jedním z nejdůležitějších procesů, na který nedá dopustit, je kontrola jakosti každého vyrobeného míče. Hráč se může bez sebemenších pochybností spolehnout, že všechny míče budou konzistentní, a proto budou I jeho rány jedna jako druhá.

Titleist

SCHVÁLENO HRÁČI: Po spuštění nových Pro V mezi tourovými hráči se postupně sklízejí první úspěchy. Dokazuje to například vítězství Jordana Spietha na Australian Open, kde poprvé hrál Pro V1x. O dva týdny později se podařilo vyhrát i Brandonu Stonovi na European Tour’s Alfred Dunhill Championship. Potvrzeno, sečteno. Nové modely se u světových kapacit osvědčily.

ADAM SCOTT: ,,Myslím si, že u Pro V1 je pozoruhodná délka letu. Odpálím dále než kdykoliv předtím a navíc ve mně zanechávají příjemný pocit, jako když jsem jako malý hrál golf s balatou – jde to neskutečně měkce.

JORDAN SPIETH: ,,Jakmile jsem začal hrát Pro V1x v Austrálii, tak jsme zvítězili. Všiml jsem si okamžitě lepšího letu. Držel směr i při bočním větru.“

TECHNOLOGIE:

PRO V1 2017: třídílná, vícesložková technologie s novým jádrem - Next Generation 2.0 ZG Process Core, ionomerní obalová vrstvá, měkký uretanový obal (soft Urethane Elastomer cover system) s novým designem dimplů (spherically tiled 328 tetrahedral dimple design).

Titleist Pro V1

PRO V1x 2017: čtyřdílná, vícesložková technologie s dvojím jádrem ZG process dual core, ionomerní obalová vrstva, měkký uretanový obal (soft Urethane Elastomer cover system) s novým designem dimplů (spherically tiled 328 tetrahedral dimple design).

Titleist Pro V1x

NADČASOVÁ AERODYNAMIKA:

Vylepšená aerodynamika Pro V1 a Pro V1x se projevuje více konzistentním letem. Nové rozmístění dimplů u obou modelů vytváří ještě více konzistentní povrch.

Při výrobě se využívají tvarovací dutiny jako formy pro uretanový obal se šablonou na dimply.A právě tento zásadní úkon musí zaručit vždy stejný výsledek. Operační tým si v rámci zachování své úrovně preciznosti vyrábí nejen vlastní dutiny (tzv. hobs) in-house, ale i obráběcí zařízení na tyto dutiny.

CENA A DOSTUPNOST:

Nové Pro V1 a Pro V1x jsou již dostupné od 25.1.2017 za 1 600 Kč.


<