Technologie, která v golfu nemá obdoby, by měla hráčům přinést ještě delší odpaly než kdykoliv předtím. Řeč je o technologii zvané Jailbreak. Díky dvěma titanovým tyčkám uvnitř hlavy hole získáte další metry navíc.

Callaway je první společností, která tuto technologii využívá. Otestovat ji můžete na modelech Great Big Bertha Epic a Great Big Bertha Epic Sub Zero.

Oba drivy představují až „epický“ posun ve způsobu, jakým hlava hole spolupracuje s úderovou plochou. V impaktu (moment zasažení míče) drží hlava daleko víc pohromadě a tím přenese veškerou energii do míče. A to má za následek vyšší rychlost míče a tím i delší odpaly.

Fotogalerie k článku »
Více fotek zde »

Co se týče modelu Epic Sub Zero, v současnosti je to moderní driver, který odpouští nejvíce a minimalizuje zpětnou rotaci k dosažení delších odpalů.

Nový model si hned oblíbila spousta profesionálů. Do svého bagu ho zařadil Phil Mickelson, Patrick Reed, nebo Jim Furyk. Danny Willett se s novým driverem prodloužil o 8 yardů a vyhlášený bomber Thomas Pieters o dalších 9 yardů.

CHROME SOFT X

Vyšší rychlost při ranách dlouhými holemi a přitom úžasná kontrola ran kratšími holemi. Míčky Callaway Chrome Soft a Chrome Soft X jsou příkladem, jak příjemný pocit může golfista mít z míče hraného nejlepšími profesionály.

Ostatně Jim Furyk tenhle míč jen tak ze svého bagu nevyřadí. Loni s ním zahrál rekordních 58 ran. Míče Chrome díky kombinaci vzdálenosti, pocitu a kontroly nemají mezi ostatními míči konkurenci.