Už déle než 25 let vám poskytujeme jistotu, že vám vrátíme zpět, co je vaše. Jsme specialisté na monitoring, zabezpečení a vyhledávání vozidel, motocyklů či dokonce lodí. Pyšníme se téměř 100% úspěšností navrácení odcizeného majetku, a to v rekordně krátké době přibližně 2 hodin.

Čím dosahujeme těchto pozitivních čísel? Za vším stojí naše jedinečná technologie rádiového vyhledávání, téměř 150 rádiových věží po celé republice i na Slovensku, pult centrální ochrany a flotila zásahových vozidel. A kromě špičkové ověřené technologie i desítky odborníků, kteří pracují, abyste vy mohli klidně spát.

Sherlog je opravdu unikátní.

Laická veřejnost se často nechá zmást výrobky, které pracují na principu GPS/GSM a také nabízejí „ochranu či dohledání“. Někdy se s nimi můžete setkat i na autosalónech prémiových značek.

Ale opravdu vám GPS/GSM systémy poskytnou deklarovanou ochranu před zloději? My říkáme, že už z podstaty ji poskytnout nemohou a neposkytnou. Jejich signál lze totiž velice lehce odrušit, odstínit tzv. GPS rušičkou, kterou koupíte „na tržišti v Holešovicích“ za pár set korun. Pokud vám někdo tvrdí opak, uvádí vás vědomě v omyl, který vás může stát spoustu peněz za auto, které vám ukradli.

Pojišťovna vám peníze dříve nebo později vyplatí. Ale nic více, než peníze.

Sherlog vám nabízí víc.

VAŠE AUTO ZŮSTANE VAŠE