Skiareál ve Špindlu oficiálně zahájí lyžařskou sezónu 9. prosince. Na prestižním Ski openingu nebudou chybět koncerty, lyžovačka za nižší ceny, autogramiáda herců nebo exkluzivní předpremiéra filmu Špindl

Do největšího krkonošského střediska zavítá na oblíbený Ski opening Jakub Kohák, Marek Vašut, Jan Révai nebo Anna Polívková. Stylovou předpremiéru tu bude mít nový film Špindl, který půjde do kin až 21. prosince. O skvělou atmosféru spojenou s příchodem nové sezóny se postará i Janek Ledecký, Abba Stars, spousta dalších vystoupení, soutěží a zábavy. Výhodně pořídíte online i skipasy.

Tradiční Ski opening ve Špindlu je každoročně nejočekávanější událostí přicházející zimní sezóny. Není lákadlem jen pro lyžaře, kteří se už nemohou dočkat první lyžovačky, ale navštěvují jej i známé osobnosti z showbusinessu nebo podnikatelské sféry. Zkrátka kdo nebyl ve Špindlu na openingu, ten jako by nebyl. I letos si proto nenechte tento výjimečný event ve Svatém Petru ujít. Co bude na programu?

Špindlerův Mlýn (Foto: skiareal.cz)

Příchod nové sezóny si můžete samozřejmě užít na lyžích. Skiareál už dávno spustil sněžná děla a moderní sprchy, takže sněhu bude dost. Navíc můžete brázdit sjezdovky za mnohem nižší cenu. O ski openingovém víkendu, tedy od pátku 8. 12. do neděle 10.12., seženete třídenní skipasy za cenu jednoho. Tři dny lyžování tak vyjdou na pouhých 730 korun. Skipasy je však nutné zakoupit předem online přes e-shop www.gopass.cz. „Ve Svatém Petru vyroste velké pódium, kde vystoupí se svou kapelou Janek Ledecký, Abba Stars - jedna z nejúspěšnějších světových revivalů nebo hudební show Las Vegas. Pro děti bude připraven skákací hrad se skluzavkou, soutěže a spousta dárků. Ve Svatém Petru se zároveň pojede i první závod série S ČT Sport na vrchol pro amatérské lyžaře," uvedl ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn Čeněk Jílek s tím, že na pódiu vystoupí i několik známých herců ze zbrusu nového horského filmu Špindlu, které se v největším krkonošském středisku minulou zimu natáčel.

Špindlerův Mlýn (Foto: skiareal.cz)

Osobně se tak můžete potkat s Markem Vašutem, Jakubem Kohákem, Janem Révaiem, Annou Polívkovou, Kateřinou Klausovou, Josefem Mladým nebo Anitou Krausovou. Do Špindlu zavítá i režisér filmu Milan Cieslar. Těšit se můžete i na autogramiádu připravenou hned vedle pódia. A pokud jste zvědavý, o čem nový film je, vydržte do 18. hodiny, kdy odstartuje jeho exkluzivní předpremiéra. Nenechte si ji ujít.

Špindlerův Mlýn (Foto: skiareal.cz)

Rodinná zimní komedie Špindl navazuje na úspěšné veselohry z prostředí českých hor, jako S tebou mě baví svět, Sněženky a machři nebo Snowboarďáci. Děj filmu se odehrává v zasněženém Špindlu, kam vyrážejí tři sestry na dámskou jízdu. „Všem třem hlavním hrdinkám se ve Špindlu totálně změní život. Cesta k této změně vede přes milostná zklamání, sexuální dobrodružství a několik pořádně bolestných kocovin. Tenhle film je zkrátka ze života,“ směje se představitelka jedné ze sester Kateřina Klausová.

 

Fotogalerie k článku »
Více fotek zde »

 

Kromě zábavy a lyžování vás samozřejmě čeká i občerstvení. Svou premiéru bude mít například zrekonstruovaná samoobslužná restaurace na dojezdu sjezdovek. Moderní restaurace Stadion má zevnitř i zvenku nový design a hlavně větší kapacitu míst k sezení. Skiareál změnil i systém obsluhy zákazníků. Jídlo je tak kvalitnější a mnohem rychleji na stole.

Více na www.skiareal.cz