Už vás trochu děsí podzimní závěr golfové sezony v Česku? Udělejte si radost, ať se můžete na říjen těšit! Máme pro vás tip na báječný výlet za golfem do slunného Španělska, kde se bude konat další díl série Golf Channel Cup roku 2014, tentokrát Barcelona!

Resort Emporda Golf Club leží 15 minut od těch nejkrásnějších pláží na Costa Brava jako jsou Aiguablava, Calella, Llafranch, Palamós, L’Escala a L’Estartit. Empordá Golf Resort je považován za jedno z nejlepších hřišť v Katalánsku.

Empordá Forrest je hřiště typické pro tuto oblast, které obklopuje velké množství stromů. Architekt Robert von Hagge vložil všechny své bohaté zkušenosti do návrhu 4 devítijamkových hřišť - Blue, Yellow, Green a Red. Tyto čtyři devítky tvoří dvě osmnáctijamková hřiště - Empordá Links a Empordá Forrest.

V golfovém klubu Platja de Pals je pak nejstarší osmnáctijamkové hřiště v Katalánsku, které bylo založeno v roce 1966. Jamky se táhnou rovnoběžně s písečnou pláží Pals a jsou obklopeny sytě zelenými borovicovými lesy.

Hřiště má typický britský parkový charakter. Jsou tu poměrně úzké fairwaye což spolu s greeny, které jsou obklopeny strategicky umístěnými bunkery, vytváří krásné hřiště v příjemném přírodním prostředí nedaleko písečné pláže. V roce 1972 se zde konalo Spanish Open.

PGA Golf Catalunya Resort byl otevřen v roce 1999 a velmi rychle si získal mezinárodní reputaci, v minulosti hostil Spanish Open a Sarazen World Open. Skládá se ze dvou osmnáctijamkových hřišť Stadium Course a Tour Course.

Stadium Course se pravidelně umisťuje na nejvyšších pozicích žebříčku nejlepších golfových hřišť a hostí mnoho turnajů té nejvyšší kategorie. Krása hřiště může často skrýt spoustu překážek, které zde na hráče číhají. Jsou to například stromy, které se tlačí do fairwayí, strategicky umístěné bunkery a voda, která vstupuje do hry na sedmi nejtěžších jamkách.

Většina odpališť je vyvýšených a fairwaye většinou nikdy nejdou do kopce. Tento rok se zde v květnu konal další turnaj ze série European Tour - Open de Espana, který vyhrál pro české fanoušky dobře známý Miguel Ángel Jiménez.

Dovolujeme si vás pozvat na zahraniční turnaj GOLF CHANNEL CUP 2014 – BARCELONA. Turnaj se hraje na 3 kola a vítězem se stává hráč s nejvyšším součtem stb. bodů. Jednotlivá kola se uskuteční na hřištích Emporda Golf (Forest Course), Platja de Pals GC a PGA Catalunya (Stadium Course).

Ubytování je v hotelu Double Tree by Hilton Hotel Emporda & SPA****, který leží na pobřeží Costa Brava v oblasti Emporda. Zdejší wellness nabízí rozmanité termální procedury a používá přírodní produkty nejvyšší kvality. Přístup na Wi-Fi je ve všech prostorách zdarma.

TERMÍN: 16.–19. 10. 2014

CENA:
Dvoulůžkový pokoj 23 900  Kč/osoba
Jednolůžkový pokoj 26 800  Kč/osoba
Cena pro doprovod (negolfista)na dvoulůžkovém pokoji 14 990  Kč

CENA OBSAHUJE: Zpáteční letenku včetně tax, transfery z letiště, ubytování 3 noci se snídaní, 3 green fee na uvedených hřištích

CENA NEOBSAHUJE: Cena nezahrnuje pojištění, leteckou přepravu golfového bagu (cena za bag do 15 kg váhy za obě cesty je 3 000 Kč) - jednáme však o skupinovou výjimku – bagy zdarma

LETENKA:
- doba letu 2 hodiny 35 minut – Boeing 737-800
Praha – Barcelona
QS1058 16OCT 4 PRGBCN HK1 2 11:20 13:55
Barcelona – Praha
QS1059 19OCT 7 BCNPRG HK1 2 21:30 00:05+1

TRANSFER Z LETIŠTĚ:
doba jízdy – 1 hodina
Barcelona – Double Tree by Hilton Hotel Emporda & SPA

KONTAKT PRO OBJEDNÁNÍ:
Peter Brťka
mail: p.brtka@golfchannel.cz
mobil: +420 602 615 863