V jednom resortu najdete hned tři výzvy a ještě kousek za českými hranicemi. V rakouském Atzenbruggu, který leží jen necelou hodinu jízdy autem od Vídně, se nachází mistrovská osmnáctka, 9jamkový Park Course a 18jamkový Country Course. V srdci areálu se navíc rozprostírá nádherné jezero, které nabízí nezapomenutelný golfový zážitek.

Pokud máte rádi výzvy největší, pak je pro vás jako stvořené mistrovské hřiště. Na něm se každoročně utkávají ti nejlepší golfisté Evropy v rámci European Tour. A pokud si chcete spíš oddychnout, 9jamkový Park Course vás rozhodně nezklame.

Diamond Country Club ale není jen ryze golfovým areálem. A tělesné blaho hostů se stará gastronomický tým ve vlastní a la carte restauraci Diamond Clubhouse a v architektonicky jedinečném a přímo na vodě umístěném hausbotu Diamond Boathouse, která dosáhla ocenění nejlepší golfové restaurace roku 2014.

Boathouse Diamond Country Clubu (Foto: Diamond CC)

O nocleh pochopitelně starosti mít nemusíte. V areálu se nachází nový hotel Diamond Apartmenthotel, který vás uvítá moderními a s láskou zařízenými pokoji. Vychutnejte si svoji dovolenou a probouzejte se do krásných slunečných dnů s kávou v ruce a vydatnou snídaní. Na terase se můžete kochat pohledy na krásné jezero Badesee.

A jestli jste rozhodli užít si dovolenou na maximum, jsou pro vás k dispozici 2 velkorysé apartmány s krbem a terasou. "Diamond Apartmenthotel je splněním našich představ o mezinárodně úspěšných golfových resortech a jsme šťastní, že zde již několik měsíšů můžeme vítat nadšené golfové hosty z celého světa," říká předseda Christian Guzy.

 

Fotogalerie k článku »
Více fotek zde »

 

Využít můžete také několika výhodných balíčků a vyrazit na ochutnávky vína do Wachau, jednoho z nejkrásnějších vinařských regionů Evropy.

A co takhle se někde skvěle najíst? Jeden tip by tu byl. Vydejte se na kulinářskou cestu do restaurace pro gourmety LATE v klášteře UND v Kremži.

Pro milovníky golfu připravil Diamond Country Club ve spolupráci se sesterským klubem GC Ottenstein v centru Waldviertelu nabídku, která rozbuší srdce nejednoho golfisty. Ponořte se do světa plného golfu, vína, kultury a požitků a přeměňte svou golfovou dovolenou v nezapomenutelný zážitek.

A to vše jen pár hodin z Prahy.

Diamond Country Club (Foto: Diamond CC)

Hřiště Diamond Course

Mistrovské hřiště navrhl Jeremy Pern a jeho tváří je špičkový španělský golfista Miguel Angel Jimenez. Na Španěla udělal Diamond Country Club velký dojem a to nejen díky špičkově upravenému hřišti, ale také kvůli výbornému vínu a krásnému okolnímu prostředí.

Každým rokem se tu v červnu utkávají ti nejlepší golfisté Evropy v rámci European Tour. Čeká na ně výzvy v podobě množství vodních překážek, které ale dokreslují už tak půvabný styl hřiště.

Pro více informací můžete navštívit webové stránky resortu: zde.