Konopiště Golf Resort byl posledním dějištěm 5. ročníku Golf Channel Private Cup 2018, který hráči v rámci letošní tour navštívili a měli tak poslední příležitost vylepšit své postavení v celoročním žebříčku. Hlavním partnerem turnaje byla společnost APPELA, která nejlepší hráče odměnila produkty ze své nabídky a zásobovala hráče ovocnými šťávami a Ciderem po celý den turnaje.

Hřiště bylo po letních horkých a suchých dnech v dobré kvalitě, a tak jsme se i tentokrát dočkali velmi dobrých výsledků, kterým napomohlo také průběžné občerstvování během hry, tak aby nikdo nestrádal a netrpěl hlady a žízní.

Již na startu hráči obdrželi welcome drink a každý z účastníků i dárek od Golf Channel v podobě champagne Veuve Clicquot.

Na jamce č. 5 probíhala ochutnávka vín Reisten a po jamce č. 9 zajistila doplnění tekutin právě společnost Appela (100 % ovocné šťávy, Cider), o zbytek – výbornou kuchyni – se postaral tým Konopiště.

 

Než se vše spočítalo a uzavřely výsledky, mohli hráči využít masáží společnosti SAMUI SPA, povyprávět o zážitcích z dne, probrat obchodní záležitosti a popřát si dlouhé a rovné při dalších návštěvách hřišť.

golf-channel-pt-2018-appela-cup-20-09-konopiste-(8).jpg

Výsledky vložených soutěží:

Longest Drive muži (č. 11) - Dominik KÁRNÍK

Longest Drive ženy (č. 11) - Lenka KLEJŠMÍDOVÁ

Nearest to the Pin (č. 6) - Ivan POLCAR (1,13 m)

Výsledky HCP kategorií:

Kategorie A (HCP 0 – 12,5)

1. Ivan POLCAR

2. Jan KAMENÍČEK

3. Miroslav KALINA

golf-channel-pt-2018-appela-cup-20-09-konopiste-(41).jpg

Kategorie B (HCP 12,6 – 17)

1. Bruce WORKMAN

2. Antonín DRDA

3. Zdeněk KAPLAN

Kategorie C (HCP 17,1 - 54)

1. Jiří PUC

2. Vratislav SVOBODA

3. Barbora MÍČKOVÁ

Kompletní výsledky HCP kategorií najdete zde.

golf-channel-pt-2018-appela-cup-20-09-konopiste-(79).jpg

Po předání všech cen nejlepším hráčům a vylosování výherců ze skóre karet došlo tradičně na losování o TV LG od TV Golf Channel, kterou si tentokrát odnesl Zdeněk KAPLAN.

Po sečtení všech výsledků z Tour 1 a 2 se vítězkou Golf Channel Private Tour 2018 stala IVANA LAŇOVÁ, která získala dárkový voucher na luxusní golfový zájezd pro 2 osoby do hotelu Cornelia Diamond v Beleku. Srdečně gratulujeme a za celý tým GOLF CHANNEL přejeme krásný zážitek!

golf-channel-pt-2018-appela-cup-20-09-konopiste-(209).jpg

Všem hráčům děkujeme za účast, vítězům gratulujeme a těšíme se na setkání v rámci dalšího ročníku GOLF CHANNEL PRIVATE TOUR 2019!

 

Fotogalerie k článku »
Více fotek zde »

 

HLAVNÍ PARTNER TURNAJE – APPELA

APPELA - 100% šťáva z ovoce

Naše výroba se nachází v centru ovocnářské a vinařské oblasti několik kilometrů od královského města Slaný v okolí Slánské hory. V této oblasti je ovoce pěstováno od 2. poloviny 20. století.

Naší hlavní motivací je chuť. Nejen chuť, která provází naše výrobky, ale zejména chuť dělat věci tak jak se mají. Chuť, která nás spojuje. Další motivací je, aby každá domácnost v České republice mohla mít k dispozici produkt, který je bez chemických konzervantů, přísad, bez přidaného cukru a cenově příznivý.

V Dřínově u Slaného pro Vás vyrábíme výhradně přírodní produkty. Od prosince 2017 se naše mošty prodávají pod značkou APPELA. Jeden z hlavních důvodů pro tento název bylo to, že základem moštů je jablko. Všichni asi znáte větu:

…a na počátku bylo jablko…

golf-channel-pt-2018-appela-cup-20-09-konopiste-(227).jpg

V naší nabídce naleznete 10 příchutí. Samozřejmostí je 100% jablko, a pak kombinace jablka s: hruškou, rakytníkem, aronií, černým rybízem, višní, červenou řepou, zázvorem, mrkví, nebo s jahodou. APPELY si můžete pořídit v 5 l balení BIB, které ocení hlavně rodiny s dětmi, dále v 1l a v praktické 300ml skleněné láhvi. Mimo 100% šťáv z ovoce vyrábíme i cider, který některý z Vás již znají pod značkou REDBROOK.

Momentálně máme v nabídce 4 druhy Premium – suchý 6%, Original – polosuchý 5%, Redfruit – polosuchý cider s vůní a barvou lesního ovoce 4% , Perry – polosuchý hruškový cider 5%. I naše cidery jsou přírodní produkty, bez chemických přísad a bez přidaného cukru. Aktivně se účastníme různých akcích, které jsou spojené s kvalitním jídlem, pitím, sportem, nebo zábavou pro celou rodinu po celé republice. Poznáte nás podle žlutozeleného CIDROENU, který nezaměnitelně patří k našim produktům.

Na závěr nezbývá dodat nic jiného než “Na zdraví”!