Na třetí turnaj Golf Channel Private Tour 2018 z Tour 2 – XANADU CUP – zavítali hráči na hřiště v Berouně, které na ně při příjezdu čekalo s relativně hezkým počasím a dle předpovědi se výrazněji rozpršelo až v odpoledních hodinách. Vzhledem k tomu, že jsme právě na tomto hřišti v předchozích letech a dubnových termínech zažili i sníh, vnímali jsme letošní průběh jako výrazný posun k lepšímu.

Ale od začátku, registrace hráčů probíhala v přízemí klubovny, kde si hráči kromě skore karty a kódu na driving převzali i dárky od Golf Channel a wellness SAMUI SPA, což je hned na úvod dobře naladilo. Následovala výborná snídaně, kde se u kávičky potkali hráči z jednotlivých flightů a probrali mj. strategii hry či si domluvili vložené soutěže mimo turnaj.

I dnes čekala na všechny účastníky turnaje výzva v podobě vložené soutěže Nearest to the Pin by Freshbedynky.cz o bedýnku čerstvého ovoce/zeleniny a dalších produktů. Soutěž probíhala na jamce č. 6 a až hráč z posledního flightu – Milan ZEMAN – se trefil první ranou na green a mohl se tak zapsat na listinu vítězů. Z žen vyhrála Lenka SOJKOVÁ, která naopak startovala v dřívějších flightech a nastavila tak pro ostatní přítomné dámy vysokou laťku, kterou již žádná z žen nepřekonala.

golf-channel-pt-2018-xanadu-cup-28-06-beroun-001.jpg

Vzhledem k očekávanému zhoršení počasí, kdy si sluníčko na dnešek vzalo volno a nebe se zatáhlo, se veškeré turnajové ochutnávky (jak vína Reisten, tak šťáv Appela a Cideru) odehrávaly u klubovny pod stříškou, kde se hráči zastavili i na řízky a výbornou sýrovou pomazánku (pro ty z nich, kteří se olizovali až za ušima, prozradíme i složení: smetana, pomazánkové máslo, sůl, česnek, niva, hermelín).

golf-channel-pt-2018-xanadu-cup-28-06-beroun-108.jpg

I přes deštivé počasí došli všichni hráči zdárně až na green 18. jamky a na té 19. si dopřáli mnoho delikates připravených místními kuchaři. Než došlo k vyhlášení výsledků, mohli také využít thajských masáží ze salonu SAMUI SPA, o které byl veliký zájem a obě thajky měly plné ruce práce až do samotného ukončení turnaje.

 

Fotogalerie k článku »
Více fotek zde »

 

Vítězství v jednotlivých HCP kategoriích si odnesli: Miloš VIDLÁŘ, Petr FIŠER a Petr ZÁTKA. Ve vložených soutěžích kralovali: Milan ZEMAN, Lenka SOJKOVÁ, Martin HOFMAN a Irena KALINOVÁ. Nejnižší počet ran zahrál Tomáš CSISZÁR (81 ran) a naopak nejvíce stablefordových bodů uhrál Petr FIŠER (39 stb.b.).

golf-channel-pt-2018-xanadu-cup-28-06-beroun-117.jpg

Výsledky vložených soutěží:

  • Longest Drive – muži (jamka č. 18) Martin HOFMAN

  • Longest Drive – ženy (jamka č. 18) Irena KALINOVÁ

  • Narest to the Pin – muži (jamka č. 6) Milan ZEMAN (3,57 m)

  • Nearest to the Pin – ženy (jamka č. 6) Lenka SOJKOVÁ (8,73 m)

Výsledky HCP kategorií:

Kategorie A (HCP 0 – 14)

1             VIDLÁŘ Miloš

2             RZOUNEK Tomáš

3             MIFKA Ivan

 

Kategorie B (HCP 14,1 – 20)

1             FIŠER Petr

2             BALGA Miloš

3             HOUSAR Petr

 

Kategorie C (HCP 20,1 – 54)

1             ZÁTKA Petr

2             MACH Pavel

3             HOUSAROVÁ Jana

 

Kompletní výsledky HCP kategorií najdete zde.

golf-channel-pt-2018-xanadu-cup-28-06-beroun-121.jpg

Při závěrečné tombole o TV LG od TV Golf Channel si novou televizi odvezl Lubomír ŠIMÍČEK.

Všem hráčům děkujeme za účast, vítězům gratulujeme a těšíme se na setkání při dalším turnaji, který se koná 23. 8. na hřišti Karlovy Vary.

Hlavnímu partnerovi turnaje – XANADU – děkujeme za ceny pro vítěze! Hřisti Beroun Golf Resort děkujeme za báječnou spolupráci při organizaci turnaje, perfektní servis a výborný catering!

PŘEDSTAVENÍ HLAVNÍHO PARTNERA TURNAJE

Společnost XANADU poskytuje služby a řešení z oblasti Informačních technologií v České a Slovenské republice již přes 27 let. Poskytuje zejména řešení pro serverovou a síťovou infrastrukturu pro IT, služby v oblasti správy a podpory provozu systémů IT včetně částečného nebo kompletního outsourcingu IT. Našimi zákazníky jsou střední firmy a organizace samosprávy, také velké korporace a organizace centrální státní správy. Díky pobočkám v 5 lokalitách a týmu s dlouholetými zkušenostmi a certifikacemi od celosvětových lídru v oboru IT (Hewlett-Packard, Dell EMC, Microsoft, VMware, ESET…) je společnost schopna nejen dodávat nejnovější technologie v IT systémech a následně je provozovat a udržovat, ale je i dále rozvíjet. Cílem společnosti je budovat dlouhodobý partnerský vztah se zákazníky a dodavateli, tak aby přinášel všem uspokojení a prospěch z efektivního využívání výhod digitálních technologií.

Více informací najdete na www.xanadu.cz.