Royal Golf Club Mariánské Lázně přivítal hráče v rámci předposledního turnaje Golf Channel Private Tour 2018, Tour 2, který se konal pod hlavičkou společnosti ESO9 international. Toto hřiště je mezi českými hřišti, i přes velký nárůst nových hřišť, stále velkým pojmem, a když se k tomu přidá hned po ránu dárek od TV Golf Channel, welcome drink, úsměvy hostesek a sluneční paprsky, stává se sen o strávení příjemného dne na golfu milou realitou. Navíc zábavné posezení „U Rudíka na drivingu“ večer před turnajem tuto realitu ještě umocnilo.

Výborná nálada se přenesla i na hru, kde jsme se dočkali řady pěkných výsledků a velkého boje nejen o umístění v HCP kategoriích, ale i o zisk krásných cen za vítězství ve vložených soutěžích. Největší boj se strhl na jamce č. 8, kde byla vypsaná soutěž Nearest to the Pin by Bang & Olufsen a kde se zapisovalo celkem 5 hráčů, z nichž u prvního byl výsledek 8,76 m, u předposledního 4,66 m. Cenu od Bang & Olufsen všem nakonec vyfoukl Miloš BALGA výkonem 1,84 m!

Vítězství v jednotlivých HCP kategoriích si pak odnesli: Václav KUNA, Miloš BALGA a Anna BANÝROVÁ. Ve vložených soutěžích kralovali: Jakub HRDLIČKA, Anna DZURENDA, Eugen MALETIČ a již zmíněný Miloš BALGA. Nejnižší počet ran opět zahrál Václav KUNA (75 ran) a nejvíce stablefordových bodů uhrál Miloš BALGA (43 stb.b.), kterému se dnes opravdu dařilo.

Výsledky vložených soutěží:

  • Longest Drive – muži (jamka č. 4)                                 Jakub HRDLIČKA

  • Longest Drive – ženy (jamka č. 4)                                 Anna DZURENDA

  • Narest to the Pin (jamka č. 9)                            Eugen MALETIČ (3,26 m)

  • Nearest to the Pin by Bang & Olufsen (jamka č. 8) Miloš BALGA (1,84 m)

Výsledky HCP kategorií:

Kategorie A (HCP 0 - 13)

1             KUNA Václav

2             DZURENDA Anna

3             MATULA Miloš

golf-channel-pt-2018-eso9-international-cup-24-08-m-lazne-045.jpg

Kategorie B (13,1 – 21)

1             BALGA Miloš

2             WORKMAN Bruce

3             ŽDÍMAL Jiří

 

Kategorie C (21,1 – 54)

1             BANÝROVÁ Anna

2             MALETIČ Eugen

3             MATULOVÁ Kateřina

 

Fotogalerie k článku »
Více fotek zde »

 

Kompletní výsledky HCP kategorií najdete zde.

 

Při závěrečné tombole o TV LG od TV Golf Channel si novou televizi odvezl Michal BAKAJSA.

Všem hráčům děkujeme za účast, vítězům gratulujeme a těšíme se na setkání při posledním turnaji, který se koná 20. 9. na Konopišti, kde se hraje Radecký.

golf-channel-pt-2018-eso9-international-cup-24-08-m-lazne-238.jpg

Hlavnímu partnerovi turnaje – ESO9 international – děkujeme za nádherné dárkové koše pro vítěze! Hřišti Royal Golf Club Mariánské Lázně děkujeme za perfektní spolupráci při organizaci turnaje a Golf hotelu Morris za výborný catering!

PŘEDSTAVENÍ HLAVNÍHO PARTNERA TURNAJE – ESO9 international

Společnost ESO9 international a.s. patří mezi přední dodavatele podnikových informačních systémů v České republice a na Slovensku. Informační systém ESO9 nabízí svým uživatelům řešení v šesti národních legislativách a v několika jazycích. Mezi spokojené zákazníky patří více jak osm set společností z různých oblastí podnikání.

Více informací naleznete na www.eso9.info.