Předpověď počasí už dlouho dopředu napovídala, že v den 3. turnaje private tour se hráči příliš neopálí, a tak řada z nich zvažovala svoji účast. Ti, co dorazili, však nastoupili s úsměvem a ve sportovních duchu dohráli až do konce turnaje.

Aprílové počasí v nich střídavě vzbuzovalo naděje, že pršet nebude nebo že se jednalo jen o přeháňku a další již nepřijde. Věta, že není špatného počasí, jen špatně oblečeného golfisty byla na místě, na rozmary počasí byli všichni hráči připraveni.

Během turnaje hráčům zpříjemnila den zastávka na jamce č. 8, kde zástupci Golf House vyhlásili soutěž Hit the green a rozdávali vouchery do jejich golfové prodejny. Další velmi vítanou zastávkou byla jamka č. 9, resp. po jejím odehrání občerstvení a ochutnávka vín z nabídky Vinařství Reisten. Poslední báječnou zastávkou už byla klubovna a zde vynikající catering.

gch-pt-2017-teekanne-cup-29-06-mb-002.jpg

Hlavním partnerem turnaje byla společnost TEEKANNE. Díky tomuto partnerovi si vítězové odnášeli domů hezkou zásobu čajů. Vítězi jednotlivých HCP kategorií se stali: Radek DRECHSLER, Zdeněk CHALOPEK a Jan RAMEŠ. Ani přítomné ženy se neztratily a jedna z nich – Pavla ZELENÁ – si odnesla cenu za Nearest to pin (1,33 m).

gch-pt-2017-teekanne-cup-29-06-mb-058.jpg

Ačkoliv počasí hráčům příliš nepřálo, 10 z nich si zlepšilo HCP a Radek DRESCHLER v kategorii MIX A dokonce odjížděl se „single“ HCP, gratulace !

gch-pt-2017-teekanne-cup-29-06-mb-210.jpg

Po předání cen za umístění v HCP kategoriích a vložených soutěžích se přešlo k losování z vizitek (o vína z Vinařství REISTEN) a ze skorekaret (o ceny v podobě voucherů na green fee, ubytování s green fee, vína a další dárky).

gch-pt-2017-teekanne-cup-29-06-mb-226.jpg

Všem vítězům a výhercům blahopřejeme! A všem přítomným děkujeme za účast !

Kompletní výsledkovou listinu najdete ZDE.

Hlavnímu partnerovi turnaje – TEEKANNE– děkujeme za krásné ceny pro vítěze! Golf Mladá Boleslav děkujeme za skvělou spolupráci při organizaci turnaje a výborný catering !

 

Fotogalerie k článku »
Více fotek zde »

 

PŘEDSTAVENÍ HLAVNÍHO PARTNERA TURNAJE – TEEKANNE:

TEEKANNE kombinuje více než 130 let zkušeností s tvorbou nových i současných chuťových druhů. TEEKANNE GmbH je největším leadrem na rakouském trhu s podílem 60 %, hlavní sídlo je v Salzburu, má dvě dceřiné společnosti v Polsku a v České republice.

Více o společnosti a jejích produktech najdete na www.teekanne.cz.