Poslední turnaj letošní tour se odehrál na Konopišti, které bylo ve výborné kondici a hráče překvapila pouze větší rychlost greenu. Ranní mrazíky vystřídalo během dne hřejivé slunce, a tak si hru mohli užívat všichni, i ti, kterým se zrovna nedařilo.

Akreditace hráčů a celé turnajové dění vyjma hry se tentokrát odehrávalo v budově Steak House u parkoviště, které poskytovalo soukromí a klid pro poslední setkání na letošní tour. Všichni hráči obdrželi dárek s logem v Golf Channel, kterým byla stylově, s ohledem na již chladnější počasí, zimní čepice. Od hlavního partnera turnaje, společnosti TERADATA, navíc všichni obdrželi míče do hry, které se zejména na jamkách s vodními překážkami víc než hodily.

Hráčům zpříjemnila hru ochutnávka vín REISTEN na jamce č. 5 a nezklamala ani tradiční občerstvovačka po 9 jamkách, kde se nabízela chutná pomazánka, řízečky a klobásky. Nejvíc se ale hráči po hře těšili na zdejší svíčkovou, která je vyhlášená. Po rautu a příchodu posledního flightu se spočítaly výsledky a přistoupilo k tolik očekávanému vyhlašování posledního turnaje letošní tour.

gch-pt-2017-teradata-cup-21-09-(1).jpg

Na stupních nejvyšších se umístili: Tomáš HLOUŠEK, Milan JUŘIČEK a Milan BÍNA. Lepší HCP si odnesli hráči i na dalších místech, a kdo se dnes nevešel do umístění na 3. místě, mohl se těšit na losování z vizitek a skórkaret o další krásné ceny. Zatímco trofeje a ceny za umístění v HCP kategoriích si odnášeli výhradně muži, ve vložených soutěžích se prosadily i ženy. Cenu za Nearest to Pin na jamce č. 16 vyhrála Dana LOCHMANOVÁ (3,4 m) a Longest Drive ženy Zuzana PETÁKOVÁ. Druhý Nearest to Pin umístěný na jamce č. 6, kterou sponzorovala firma Bang & Olufsen, vyhrál Václav ŠMACH výsledkem 13,37 m.

gch-pt-2017-teradata-cup-21-09-(93).jpg

Hlavním partnerem turnaje byla společnost TERADATA, za kterou ceny v podobě krásných dárkových košů předával Ivo SKÁLA. Ten také vylosoval vítěze TV LG od TV GOLF CHANNEL, kterým se stal Josef HÁJEK. Vína Reisten losoval zástupce této firmy Václav ŠMACH.

gch-pt-2017-teradata-cup-21-09-(92).jpg

Závěr celého vyhlašovacího kolotoče patřil výsledku celoroční soutěže o luxusní golfový zájezd pro 2 osoby od CK Bilyana do hotelu Sueno v Beleku. I přes velmi těsný rozdíl (0,35 bodu) uhájil prvenství Václav KRAML. Gratulujeme!

gch-pt-2017-teradata-cup-21-09-(101).jpg

Všem vítězům a výhercům blahopřejeme a všem přítomným děkujeme za účast!

Kompletní výsledkovou listinu najdete ZDE.

Hlavnímu partnerovi turnaje – TERADATA – děkujeme za bohaté ceny pro vítěze a Golf Resortu Konopiště děkujeme za kvalitně připravené hřiště a výborný catering!

gch-pt-2017-teradata-cup-21-09-(2).jpg

Turnaj na Konopišti byl zároveň posledním turnajem Golf Channel Private Tour 2017 presented by LG.

Děkujeme všem účastníkům za krásné dny strávené na golfu a těšíme se spolu s Vámi

na další ročník – GOLF CHANNEL PRIVATE TOUR 2018!

 

PŘEDSTAVENÍ HLAVNÍHO PARTNERA TURNAJE – TERADATA

Společnost Teradata, největší světový poskytovatel služeb, řešení a aplikací pro analýzu dat a marketing, pomáhá společnostem transformovat data do business pohledů, které vedou k rozhodnutím podporující rozvoj a růst společností. Spojení analýz dat a aktuálních business požadavků pomáhá vytvářet inovativní řešení v mnoha odvětvích:

gch-pt-2017-teradata-cup-21-09-(71).jpg

·             Výrobce automobilů buduje bezpečnější a energeticky účinné modely;

·             Dodavatel elekrické energie optimalizuje výrobní kapacity a zefektivňuje dodávky energie;

·             Banka zkvalitňuje svoje úvěrové portfolio a snižuje rizika;

·             Telekomunikační operátor optimalizuje produkty a tarify dle potřeb zákazníků;

·             Internetový obchod v interaktivní komunikaci předpovídá požadavky zákazníků;

·             Reklamní inzerent o přestávce sportovního zápasu analyzuje reakce na sociálních sítích a upravuje reklamní strategii;

·             Státní správa identifikuje daňové úniky,celní úniky a podvody v poskytování různých dávek;

·             Státní správa efektivně plánuje dálniční síť a zvyšuje bezpečnost kritické infrastruktury státu;

·             Zdravotní pojišťovna definuje pravidla a postupy vedoucí k zefektivnění léčebných postupů;

·             Obchodní řetězec zefektivňuje a přibližuje  prodejní síť  svým zákazníkům.

Teradata je od svého založení vedoucí společností na trhu s datovými sklady s více než 1200 zákazníky a téměř 2400 instalacemi, zahrnující mimo jiné:

·             10 z 10 největších světových komerčních bank a spořitelen;

·             9 z 10 největších světových telekomunikačních společností;

·             8 z 10 největších světových přepravních a logistických společností;

·             7 z 10 největších světových výrobních firem

·             8 z 10 největších obchodních řetězců

 

Fotogalerie k článku »
Více fotek zde »

 

Teradata je v České republice zastoupena svojí pobočkou Teradata Česká republika, spol. s.r.o., která poskytuje řešení, služby a produkty mnoha významným společnostem z oblasti financí, telekomunikací, dopravy a veřejného sektoru na českém trhu.

Další informace naleznete na: www.teradata.com.